Arda Turan'dan Yeni Açıklama Geldi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'dan Yeni Açıklama Geldi

Fatih hocama milli takımdan bu malı sktr edip klübümüzdende iyice uzaklaştırdığı için tekrardan Allah razı olsun diyorum.Düşünüyorumda Eğer hoca gelmeseydi geçen sene bu mal bizdeydi şuan.Gerçekten düşünmesi bile korkutucu.

Fatih hocama milli takımdan bu malı sktr edip klübümüzdende iyice uzaklaştırdığı için tekrardan Allah razı olsun diyorum.Düşünüyorumda Eğer hoca gelmeseydi geçen sene bu mal bizdeydi şuan.Gerçekten düşünmesi bile korkutucu.
Şu an bizde olsaydı ve bu olay yaşansaydı; istemeye istemeye taraftarların bir kısmı bu lavuğu savunmak durumunda kalacaktı...

“Eşimin bir daha böyle bir saçmalıkla karşı karşıya kalmasına asla izin vermeyeceğim” demişya, bir dahakinde de eşini döverek gündeme gelir kesin.

Arda Turan: "Bana attıkları taciz yalanı nedeniyle Berkay ve eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde görülmemiş büyüklükte, gelmiş geçmiş en büyük tazminat davasını açacağım. Hiçbir masraftan kaçınmayacağım. Gerçekler ortaya çıkacak. Davadan asla vazgeçmem. Kimse beni durduramaz."(Buzz Spor)

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt