Arda Turan'ı Yeniden Galatasaray'ımızda İster misiniz? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'ı Yeniden Galatasaray'ımızda İster misiniz?

Arda Turan'ı Yeniden Galatasaray'ımızda İster Misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    336
  • Kesinlikle isterim.
    Kullanılan: 22 9.2%
  • Kesinlikle istemem.
    Kullanılan: 144 60.0%
  • Fatih hoca isterse desteklerim.
    Kullanılan: 74 30.8%
  • Kullanılan toplam oy 240

Mobilden oy kullanamiyorum

İstemem

Hoca istese de istemem istemese de istemem

Hatta hoca son macta eski sistemine donme sinyalleri vermeseydi hoca da gitsin diyordum

Bakalim hocanin klasik asimetrik 4-4-2 sistemi bu kadar farki kapatip sampiyonluga yetecek mi

Çoğunluk hoca ne derse o demiş ama ;

bu koca kafa muhtemelen 3.5 sene falan anlaşma yapacak. 3.5 sene bu koca kafayı görmek zorunda kalacağız.

Alacağı para ve takım içinde yapacağı gruplaşmaları düşündüğümde bana zararlı bir 3.5 sene verecek gibi geliyor.

O yüzden hayır. Gelmesin. Kendisi için doğru adres Fenerbahçe olacaktır.

Çoğunluk hoca ne derse o demiş ama ;

bu koca kafa muhtemelen 3.5 sene falan anlaşma yapacak. 3.5 sene bu koca kafayı görmek zorunda kalacağız.

Alacağı para ve takım içinde yapacağı gruplaşmaları düşündüğümde bana zararlı bir 3.5 sene verecek gibi geliyor.

O yüzden hayır. Gelmesin. Kendisi için doğru adres Fenerbahçe olacaktır.

Tabi ki gelmesin, gerekcelerinde konple haklisin
Ayrica cogunluk hoca ne derse o dememis

%60 kesinlikle istemem demis
%30 da aslinda istemiyor, hoca istiyorsa kerhen olur diyor

Sadece %10 gelsin diyor

Taraftarin %90’ı istemiyor yani, anketi boyle okumak lazim

Tabi ki gelmesin, gerekcelerinde konple haklisin
Ayrica cogunluk hoca ne derse o dememis

%60 kesinlikle istemem demis
%30 da aslinda istemiyor, hoca istiyorsa kerhen olur diyor

Sadece %10 gelsin diyor

Taraftarin %90’ı istemiyor yani, anketi boyle okumak lazim

Ankete göre değil , yapılan yorumlara göre yazdım. Yoksa bence forumun çoğu istemiyor koca kafayı..

Ankette yeterli seçenek olmadığını düşünüyorum. Örneğin sadece maç başı alacaksa ya da ciddi anlamda cüzi bir para alacaksa ve hoca da istiyorsa gelsin derim. Yok eğer 2-3m euro gibi paralar alacaksa bırak hocayı tüm dünya istese de istemem. Yani anket seçeneklerinde mali şartların olduğu bir seçenek olmalıydı. Şu haliyle bedava da gelse istemem anlamına gelen istemem seçeneğindense, Fatih hoca isterse kabul ederim seçeneğine yönelmiş bence insanlar.

Gerçi biz kim köpeğiz , takımın ADAMLIK (!) seviyesini arşa çıkartacak olan bayrampaşalıyı istemiyoruz muşmu??..

Başarılı olma şansını %10 kadar görüyorum. He gelirde başarılı olursa en çok ben sevinirim..

VALLAH 66 ARDAYI ÖZLEDİK!!..

Üst Alt