Arda Turan'ı Yeniden Galatasaray'ımızda İster misiniz? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'ı Yeniden Galatasaray'ımızda İster misiniz?

Arda Turan'ı Yeniden Galatasaray'ımızda İster Misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    336
Burak her daim çatır catir gol atan bir herif katkısı olacağı ve bjkli döneklerin döneceği kesindi zaten ama bu arda denen hirbo top oynamayı unutmuş ne katkı verecek boşa maaş ödeyeceğiz bırakın kulupsuzler kervanına katılsın hain herif
Şuanda emre abisi fenere gitti hocası bjk ye gitti muhtemelen kalmayacak akbilde Avrupa'dan talip yok en büyük şansı menajeri Ahmet bulut olması ha Avrupa'da orta sıra takımlarına gidermi bilmem ama ben uygun bir rakama gelmesini isterim 2 milyon gibi fazlası zaten olmaz

GM 5 Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu herif gelirse Kadıköy'de yine yenilmeye başlarız. Son yıllarda daha iyi oynamamızın ve en azından yenilmemizin tek sebebi tahriklere kapılmamamız ve sakin kalabilmemiz. Bu gelirse yine ortalık karışır(buna söverler falan bu hemen delirir), daha ısınma sırasında ortam gerilir, bizimkilerin dengesi bozulur, fenerliler gaza gelir durduk yere.

Cahil gelmiş, cahil gidecek; ''Adam'' lafını piç etmiş, sonradan görüp hazmedememiş bir züppeye hala bu oranda itibar edilmesini üzülerek izlemekteyim. Şimdi süklüm püklüm döner belki; olur ya birkaç maçın skoruna olumlu tesir eder ve Fatih Hoca' ya olan destek birazcık azalırsa, rövanşist duygularla yine kazan kaldırması kaçınılmazdır...

Psikiatrist yahut psikolog olmasam da karakter analizine meraklı bir hekim olarak, primitif herifin teki olduğunu çözmem hiç zor olmadı...

Kaldı ki bütün kusurlarından arınmış olsa dahi beklentileri karşılayacak bir performans gösterebileceğine inanmadığımı belirtmek isterim. Bizim kulüpte geçirdiği, dinamizmin doruklarında olması gereken yaşlardaki %80 zamanını kilo-kondüsyon problemleriyle geçirmiş futbolcu, 32,5 yaşından sonra ne ölçüde verimli olabilir?...

Fatih Hoca, ''Arda ile kişisel problemlerimizi hallettik, kendisi özür diledi, ben de özrünü kabul ettim bir büyüğü olarak. Ancak Galatasaray' a transferini, olası performans kriterleri bakımından onaylamadım. Allah yolunu açık etsin!'' minvalinde bir açıklama yapsa çok hoş olurdu doğrusu!...

Üst Alt