Arda Turan'ı Yeniden Galatasaray'ımızda İster misiniz? - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'ı Yeniden Galatasaray'ımızda İster misiniz?

Arda Turan'ı Yeniden Galatasaray'ımızda İster Misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    336
Aslında normal rutinden çok bir fark yok, tabi yazın bir ara 67 kiloya düştüm biraz tehlikeydi odunu verdik, bu kez de geçenlerde 75'e yaklaşınca tersten önlem aldım.

Baya zaman oluyor forumda da yazmıştım bir çok yerde vurgularım. Enerji içecekleri bence gereksiz. Maden suyu 10 numara uzun yolda özellikle 30 km. geride kaldıktan sonra düşmeye başladığında Turbo etkisi yaratıyor.

Bu tip mesafe de yanına bir tane enerji içeceği alacağına litrelik maden suyu aldın mı normal su dışında da başka bir şey içmene gerek yok.

beslenme tarzın nasıl

Arda'ya bir şans daha verilmesi gerektiğini düşünüyorum ama Futbolu ile sahada efendiliği ile gündeme gelmeyecek ise hiç gelmesin. Sahada Takımı geren Ortamı bozan birisini istemem.

Hocanın istediği bir futbolcuyu yönetim nasıl isteyemez saçma sapan yorumlar yapmayın böyle bir açıklama yapmak cengiz'in amatörlüğüdür. Hoca kendi takımına katkı sağlayacağını düşündüğü için istiyorsa yönetim girişimleri yapmak zorundadır futbolcuları yöneticiler değil teknik sorumlular belirler

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hayır belirlemez. td. oyuncuyu istediğni söyler, kararı yönetim verir. Terim çiflikspor değil burası. Yaptırdığı transferler ortada. İsteklerinin karşılanmamasından rahatsız oluyorsa maaşlı elemanlıktan istifa edip, yönetici olmayı deneyebilir.

Galatasaray bir eğitim yuvası olduğunu, bu ülkeye zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirmenin sorumluluğunu taşımalı ve altyapıdaki çocukları da düşünerek hareket etmeli.

Burası gençlerin zihnin de her türlü hatanın , popilist söylem ve davranışın maruz görüldüğü bir camia olmamalı.

Arda bundan sonra bir taraftar olarak Galatasaray forması giyebilmeli.

Aslında normal rutinden çok bir fark yok, tabi yazın bir ara 67 kiloya düştüm biraz tehlikeydi odunu verdik, bu kez de geçenlerde 75'e yaklaşınca tersten önlem aldım.

Baya zaman oluyor forumda da yazmıştım bir çok yerde vurgularım. Enerji içecekleri bence gereksiz. Maden suyu 10 numara uzun yolda özellikle 30 km. geride kaldıktan sonra düşmeye başladığında Turbo etkisi yaratıyor.

Bu tip mesafe de yanına bir tane enerji içeceği alacağına litrelik maden suyu aldın mı normal su dışında da başka bir şey içmene gerek yok.
Yoldayken litrelik maden suyu çişini getirmiyor mu yav? O işi nasıl hallediyorsun renktaş.

Kaybında çok oluyor dengelersen sıkıntı yok, ama geçen yaz iki kez Silivri'ye uzun mesafede (zaten o yol ortalama 4. litre sıvı istiyor) fazla ve erken basınca gider gitmez lavaboya saldırdım. Ama dengelemezsen sıkıntı olabiliyor, baya mesafe var ve baya sıkışmışsan bir benzinci veya alternatif bir çözüm ile hallediyorsun.

Yoldayken litrelik maden suyu çişini getirmiyor mu yav? O işi nasıl hallediyorsun renktaş.

Kaybında çok oluyor dengelersen sıkıntı yok, ama geçen yaz iki kez Silivri'ye uzun mesafede (zaten o yol ortalama 4. litre sıvı istiyor) fazla ve erken basınca gider gitmez lavaboya saldırdım. Ama dengelemezsen sıkıntı olabiliyor, baya mesafe var ve baya sıkışmışsan bir benzinci veya alternatif bir çözüm ile hallediyorsun.
Bayağı emek isteyen bir spor renktaş. Sen spor olarak mı yapıyorsun asıl mesleğin nedir?

Mesleğim yazılım (web).

Bu konu ise ilk baş da arada sırada hafta sonu sahilde spor ve stres atma kısaca hobi amacıyla başladım hatta 2 seneye yakın düşündüm (alır 2-3 biner bırakırım kalır korkusu ile)

Zamanla sosyal medya da gruplar ve internet de forumlara da takıldıkça iyice kaptırdım.

Küçüklük sonrası başlayalı bu son başlama 2014, ama 2017 den beri artık trafik de başka bir ulaşım aracına binmiyorum ve bütün ulaşımı bu şekilde çözüyorum. Bu arada ekstra spor yapmaya da gerek duymuyorum, arada sırada bazen ortam denk gelirse sokak basketi oda çok nadir. Bu dediğim dönemde 2 kez şehir içinde otobüs kullandım özel durumdan, bir de Köprü ve Avrasya Tünelinden geçiş olmadığı için 2 yakayı geçme durumunda toplu taşıma desteği o kadar.

Bayağı emek isteyen bir spor renktaş. Sen spor olarak mı yapıyorsun asıl mesleğin nedir?

Üst Alt