Arda Turan'ın, Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'ın, Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz?

Arda Turan'ın Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 59 21.0%
  • Hayır

Kullanılan: 202 71.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 20 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    281
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selçuku yollayalım Arda da 3.5 milyona razı olsun gelsin. Zaten takım içi dengeleri bozar, hele selçuk olursa toparlayamayız bidaha.

"Haddim değil ama Selçuk İnan'la ilgili bir şey söyleyeceğim; Galatasaray taraftarıyız, kıymet bilelim. Sahip çıkalım."
Arda Turan Eylul 2016​

Sözleşmeye çenesini tutacağına dair ağır bir madde eklenirse gelebilir. Adamı zerre sevmiyorum ama ''koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler'' misali lazım olur mantığıyla yaklaşıyorum. İyi futbolcu, boş adam.

Bedava kiralama olursa müthiş kar ederiz. Peki sen ne dusunuyorsun malum yerli bir kardeşimiz?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim için yerli yabancı fark etmez abi. yeter ki vasat olmasınlar. Dürüst olmak gerekirse Arda saha içine odaklandığı zaman türkiyenin çok üzerinde bir oyuncu. Zaten kiralık gelecek, neden olmasın diyorum.

Seviyor musun dersen, hayır sevmiyorum. Forumun tamamına yakını da sevmez biliyorum. Lakin saha içerisine bakmak lazım.

Saha dışındaki Arda bize ağır zararlar verir diye hayır dedim. Olur da gelirse de baktık sorun çıkartıyor (çok muhtemel), en azından kiralık olacağı için deneme süresi geçince postalarız. İleride de Arda gelecek mi, gelirse nasıl olur diye düşünmemiş oluruz. Çünkü ileride bonservisiyle aldın mı yıllar boyu kurtulamama ihtimali var.

benim için yerli yabancı fark etmez abi. yeter ki vasat olmasınlar. Dürüst olmak gerekirse Arda saha içine odaklandığı zaman türkiyenin çok üzerinde bir oyuncu. Zaten kiralık gelecek, neden olmasın diyorum.

Seviyor musun dersen, hayır sevmiyorum. Forumun tamamına yakını da sevmez biliyorum. Lakin saha içerisine bakmak lazım.

Aynen öyle... Futbolunu oynasın, bizi medyaya malzeme etmesin bana yeter... Sabahtan akşama kadar adamlıktan, bayrampaşalı olmanın gururundan bahsetsin dursun zerre umurumda olmaz :D

Son düzenleme:
Aynen öyle... Futbolunu oynasın, sürekli medyaya malzeme olmasın bana yeter... Sabahtan akşama kadar adamlıktan, bayrampaşalı olmanın gururundan bahsetsin dursun zerre umurumda olmaz :D

biz ülke olarak bazı şeyleri aşamıyoruz abi. asgari müşterekte buluşma durumu bizim için geçerli değil. Futbol özelinde değil bu dediğim, genel anlamda durum bu. Hoşaf mevzusunda da durum bu. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt