Arda Turan’ın Vedası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’ın Vedası

Iyi bir Galatasaray'lidir. Mlada Boleslav macinda kaleciyi yere yatirip "Remember my name" demisti. Cok büyük kariyer yapti. Muhtemeln cogu yerli futbolcunun gelemeyecegi yerlere geldi. Mental acidan zayif bir insan olduugnu düsünüyorum. Sacma islere karisti. Ama sonunda yuvasina geri döndü.

Sonraki hayatinda basarilar (Future Sportif Direktör maybe) Koca Kafa

NOT: Kaleciyi yere yatirdigini hatirlar gibiydim ama kaleci kend yatmis. Stoperi yere dizmis Koca kafa

Iyi başladı, kötü bitirdi. Hoca olmaya karar verirse başarılı olmasını umuyorum. Gitsin Atleti altyapısinda takılsın bir kaç sene

Taraftara sevgiyide nefretide tattıran bir kariyer yaşadı. Zirveye çıkıp baş aşağı bıraktı oradan kendisini. Yolun açık olsun 66 numara.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Arda Turan: "Benden nefret eden herkese hakkımı helal ediyorum. Siz de hakkınızı helal edin."

Arda Turan: "Fatih Terim'le Florya'da bir bayram sabahı tanıştım. Bana doğru yaklaştığında, kalbim yerinden çıkacak gibi hissettim. Küçük bir çocuktum. 13-14 yaşındaydım, adımı çok kez duymuştum ama ilk kez kulaklarıma inanamıyordum. Adımı biliyor olması, beni çok mutlu etmişti."

Arda Turan: "Fatih Terim sizinleyken, hayat güzeldir."

Arda Turan: "Barcelona'ya transfer olma fikrini kafama sokan, daha sonra takım arkadaşı olacağım kişilerdi. Iniesta, Pique, Messi... Değer görmek, beni özel hissettirmişti. Çok iyi zamanlarım oldu."

Geçen sezon yapması gerekeni bu sene yaptı bundan sonrası sportif direktörlük mü yapacak hocalık üzerine mi yürüyecek zor bir karar verecektir.

Bu gece sabaha karsi rüyamda kendisi omuzlardaydi,gol atmisti milli takimla.bi nedeni varmis demek.cok basarili bi kariyer bekliyo kendisini

zamanında ''genç adama 10 numara + kaptanlık verilir mi'' serzenişlerini çok duymuştum. müthiş bir kariyer yaptı. bizden tam zamanında ayrıldı.

Turkiye tarihindeki en buyuk oyunculardan biri. Yaptiklarini bir daha yapan ne zaman olabilir kimse bilmiyor. Ustelik cok zeki futboldan anliyor. En yakin zamanda atletico veya barca alt yapisinda hocalik yapma tecrube kazanmali ve Galatasaray teknik direktörü olmali

Üst Alt