Arda Turan'ın Veliahtı Kim Olmalı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'ın Veliahtı Kim Olmalı?

Cevap: Arda Turan'ın Veliahtı Kim Olmalı?

arda kim ya veliahtı olacak adam mı ?

arda turan;

2006-07 sezonunda 36 maçta 8 gol 12 asist (ilk sezonu)

2007-08 sezonunda 44 maçta 8 gol 21 asist

2008-09 sezonunda 46 maçta 12 gol 13 asist (GS’nin başarısız performansına rağmen)

2009-10 sezonunda 47 maçta 11 gol 26 asist. (GS’nin başarısız performansına rağmen)

ama kewell gibi güzel gülmüyo yeaaa :( keita gibi tatillerden de gec dönmüyoo :( lincoln gibi disiplinsizlikte yapmıyo :( yollayın gitsin yeaaa arda kım.beyler siz şakamısınız nesiniz yaa.bazılarıda gitmiş olcanı alalım demıs.asıl olcan kımdır.klasık anadolu topcusu.yarım sezon iyi oynadı dıe anadolunun topcularını toplıycaksak daha cok mustafa sarplar gorur bu takım.suan turkıyeden alınabılecek tek yerlı kanat oyuncusu volkan şen dir.oda ardanın yerını doldurmaz ama yinede yabancı kontenjanını rahatlatabılır.

emre çolak diyorsunuz ya adamda zerre gelecek yok ya :/

işte buyuk futbol otoritesınden harika yorum.sen burda harcanıyosun bilader senı real madrıdın felan scout ekıbın almak lazım.emre çolak yetenek olarak kesınlıkle üst duzey bi oyuncu ama fizik ve mental acıdan kendısını gelıstırmesı lazım ve sureklı oynatılması lazım.emre çolak kac macta oynatıldıda gelecek olmadıgını anladın.emre colak kesınlıkle culiodan felan ust duzey ufutbolcu culionun arkasından ağıt yakanlar emreye sallıyo.bravo

Bu role en uygun isim Berkin'di ama bir türlü maç içinde sürekli olamama sorununu aşamıyor. Üstüne gidilirse Berkin de çok yetenekli bir oyuncu umarım şans verilir.

Dries Mertens derdim, PSV'ye yeni transfer oldu. Konoplyanka Arda'dan daha potansiyelli ve alınabirligi olan bir futbolcu. Birde ic piyasada ki oyuncular var. Yerli olarak Berkin ve Aydın Karabulut. Birinden biri mutlaka tutar, adım gibi eminim. Yine ic piyasadan Grosicki'de iyi oyuncu.

Arda'nın bir gün ayrılması halinde yerine Dzsudzsak'ın gelmesini isterdim. Hayal olarak kaldı..

Ryad Boudebouz ve Marvin Martin iyi alternatifler olabilir. Yerli olarak ise Berkin diyorum ki, hala bizim için kapalı kutudur. izleme fırsatımız pek olmadı. Yeteneklerinden haberdarız..

ne yaptıda velihat aranıyor?

arda turan;

2008-09 sezonunda 46 maçta 12 gol 13 asist (GS’nin başarısız performansına rağmen)

2009-10 sezonunda 47 maçta 11 gol 26 asist. (GS’nin başarısız performansına rağmen)

daha napsın bilader? varmı bunları yapabılen baska topcumuz? hee doru kewell cok güzel guluyodu demi stay with us kewelllllllllll :(

Arda turan kimki veliahti olsun ?

Arda turan bana göre yıldız değil,hatta yıldız adayı bile değil. ( Şuan )

Soldan iki çalım yapmakla yıldız olunmuyorki..Bikere Duran topta arda sıfır,sert şut atma kabiliyeti var desek oda sıfır,forvette oynama becerisi var desek oda yok..Arda ne yapar,solda içeriye doğru bir iki çalım yaparak adam gecer..

Bence hasan şaş ardadan daha kabiliyetli,daha yetenekli idi..

Arda kendini hiç ama hiç geliştirmedi,olduğu yerde saydı..

arda turan;

Arda tek başına maç kazandırabilen, çok iyi bir oyuncu. Ama Hakan Şükür'ün geçmişte yaptığı gibi yanlış bir takıma gidiyor.Atletico Madrid'i basamak olarak görüyorsa bilemem. Nihat da R.Sociedad'a gittiğinde oranın prensiydi. Ama küçük takımın büyük oyuncusu olarak kaldı.Şampiyonluğa oynayan bir takıma transfer olamadı.Hepimiz biliyoruz ki; İspanya'da Barcelona ya da Real Madrid'in dışında bir takımın şampiyonluğu çok zor. Arda'nın Nihat gibi olacağını söylemiyorum.Bana göre Arda gerçekten çok yetenekli ve şuan da ayrılırsa yerini kolay kolay dolduramayacağımız bir oyuncu. Gitmek istemesinin nedeni bence futbolla ilgili değil,yurt dışında yaşamak istemesi.

Haber doğruysa umarım gittiği takımda çok çok başarılı olur.Kişisel olarak Atletico Madrid Avrupa'da hiç sevmediğim takımların başında gelir. Belki Arda sayesinde biraz sempati duyarım Atletico'ya.Her şeye rağmen İspanya liginin Arda için en uygun lig olduğunu düşünüyorum, Atletico'ya rağmen orada kendini gösterebilir, bir Galatasaraylı olarak Arda'yı Barcelona formasıyla izlemek gurur verir.

Ardaya veliaht arayacağımıza sol kanatta dikine gidebilen hızlı bir kanat oyuncusu arasak daha iyi olur....

Ayd%C4%B1n-Y%C4%B1lmaz-resimleri.jpg

GI-TimeBomb.gif

Aydın yılmaz is new the star of Galatasaray

patlamaya hazır bomba

kimse yazmamış ama yerli olarak ne olcan, ne v.şen, ne e.çolak çok net........YEKTA !

Arda'nın yeri dolmaz beyler, boşuna arayışa girmeyin. Arda'nın yerinin dolması demek Galatasaray'ın Metin Oktay, Hakan Şükür gibi yeni bir sembol kazanması demek. O da hemen Arda'dan sonra olmaz.

Arda'nın yerini şu an için dolduramayız bireysel kalite olarak bence.

Emre Çolak Fatih hocayla gerekli motivasyonu sağlayıp,oyununu geliştirirse bence Ardadan daha etkili olur.

Üst Alt