Arda Veda Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Veda Etti

Cevap: Arda Veda Etti

ne eleştirmesi ne eleştirmesi..

bilen biliyor anlayan anlıyor arda kapıyı carpıp gitmişdir giderkende fatih hocaya,taraftara trip yaparken

emre abisine selam cakıp gitmişdir , ardanın türkiyede geleceği yer artık emre abisinin yanıdır...

gittiyse gitti 12 senelik bir futbolcunun arkasıdan sallamak ne kadar doğru hadi efsane oldu geldi GSye o zmn ne olacak utamıycakmısın her arda fotosu gördüğünde aksi olduğunda bırak o utansın sen değilll geçen sezon kim arkasındaydı koskoca bir hiç aslan kendi çocuğunuda yermiş bizimki o msal oldu aç kalınca en masum çocuğu yedik

arda kimkiii ne futbolcular geldi geçti hakanlar bülentler metinler emreler hagiler ergünler fatihler tanjular tek kalan gs oldu o zmn önemli olan futbolcu değil şu durumda gs

arda ne şiş yansın ne kebab ben gidiyorum demeye getirdi olayı.Terim geldi,en samimi arkadaşı selçuk geldi,takım yeniden yapılanıyor,tt arena var ama arda bir maceraya atılıyor.

Arda bence başarılı olamayacak,zira şimdiden nasıl sakatlanmam derdine düşmüş,yok fizyoterapist yok bilmemne.Arda bu korku ile ispanya liginde top oynayamaz,zaten sakatlandı dün akşam.Ardanın işi çok zor zira yıldız olarak gidip sönmüş bir adam olarak geri gelebilir.Tuncayda yıldızdı ne oldu?nihatta yıldızdı ne oldu? avrupada türkiyeden gidipde bizi en iyi şekilde temsil eden bir tugay vardır gerisi ortalama oyuncular oldu hep.Bİr ara tekke ve gökdeniz kupalar aldı ama büyük liglerde değildi onlar.

Arda şimdi karşımda ronaldo messi olacak hayalleri kuruyor malesef ancak sakatlık sıkıntıları onun yakasını bırakmaz.yolu açık olsun ama arda yanlış zaman en yanlış takıma gitmişdir.Terimle arasının açılmasıda bu yüzdendir zira terim arda beni kırmaz kalır demiş ona uygun bir düzen planlamışdı,kırgınlıklar ondan.Arda ironi yapmış yok bulamadım edemedim terimi diye,zilleyen yalan bir açıklama ardana çok üzüldüm açıkçası.Koskoca klüpde terimi bulamayan bir takım kaptanı var?sokaktaki çocuklar güler bu işe,geçiniz.

Arda bir maceraya atıldı,ama sinemden ama avrupa havası almakdan ötürü gitti arda,yolu açık olsun..

Herkes Hasan Şaş falan demiş de o gitmedi diye, gitmedi de ne oldu sakatlandı kilolu döndü diye ilk maçında ıslıklandı, küfür yedi kafasına telefon attılar hava alanı çıkışlarında.

Ve şunu bilinn pişman olduğunu ve şimdiki aklı olsa gideceğini söylemişti trtdeki programında.

Arda nın bu basın toplantısını okudum. Bir futbolcu giderken hemde kaptan bir futbolcu taraftarına, hocasına bu lafları sokuyorsa kusura bakmayın ama giderse gitsin çokta tın. Böyle veda olmaz. Emre falan bunu parmağında oynatıyor, kafasını dolduruyor. dönerse gideceği yerde %70 fener olacaktır. Bir yolunu bulur gider oraya. çok da umurumda değil. Zaten bu kadar duygusal modda birisi avrupada başarılı falan olamaz. İnşallah yanılırım da başarılı olur.

Arda nın bu basın toplantısını okudum. Bir futbolcu giderken hemde kaptan bir futbolcu taraftarına, hocasına bu lafları sokuyorsa kusura bakmayın ama giderse gitsin çokta tın. Böyle veda olmaz. Emre falan bunu parmağında oynatıyor, kafasını dolduruyor. dönerse gideceği yerde %70 fener olacaktır. Bir yolunu bulur gider oraya. çok da umurumda değil. Zaten bu kadar duygusal modda birisi avrupada başarılı falan olamaz. İnşallah yanılırım da başarılı olur.

dönerse geleceği yer kesin fenerdir keza anlaşmasında sadece türkiyeye trasnferinde öncelik bizim diye madde vardır ama kesin bir ibare yokdur ,öte yandan arda beyefendi vedasını bile floryada yapmamış ,emre abi emre abi derken koskoca imparatora aklınca trip yapmış ,taraftara kırgınmışda falanda fişmekanda..

arda kendini bitirmişdir,bu kafayla emre abisinin yanına tez zamanda gelir,gelirsede gelir ..

dönerse geleceği yer kesin fenerdir keza anlaşmasında sadece türkiyeye trasnferinde öncelik bizim diye madde vardır ama kesin bir ibare yokdur ,öte yandan arda beyefendi vedasını bile floryada yapmamış ,emre abi emre abi derken koskoca imparatora aklınca trip yapmış ,taraftara kırgınmışda falanda fişmekanda..

arda kendini bitirmişdir,bu kafayla emre abisinin yanına tez zamanda gelir,gelirsede gelir ..

Bakın Emre Galatasaray'dayken ben FB'li olduğunu biliyordum... Arda'nın ise Galatasaraylı olduğu ortada... Gitmesinden dolayı eleştirebilirsiniz ama Galatasaraylılığına laf edemezsiniz !!!

Keşke kimseyi kırmadan gidebilseydi.Arda, Terim konusunda haksız. Terim bu ülkeye ve Galatasaray'a hiç yaşamadığı mutlulukları yaşattı, Terim Fiorentina'ya gittiğinde babam evi terk etmiş gibi hissetmiştim.Arda ise farklı...Galatasaray'a çok şey borçlu Arda.Şunu açık söyleyeyim;içinde yaşadığı şartlarda ben de olsam giderdim ama gidiş zamanlaması ve şekli hiç hoş olmadı.Resmen yüzüstü bıraktı Galatasaray'ı.Ben yeterli şartlar oluşsa bile ben buradayken başkasına bakan sevgiliyi geri istemem.Arda'nın bir daha Galatasaray formasını giyebileceğini sanmıyorum.Mutluluğunu gizlemeye gerek duymadan kalbi kırık bir sevgili bırakıyor geride.

Neyse konuyu uzatmaya gerek yok, kalan sağlar bizimdir.Son dakika golü yedik,her sağlıklı insan gibi önümüzdeki maçlara bakacağız.

Hem baba oğul gibiyiz diyosun hem adamın sözünü dinlemeden kaçıp gidiyosun bu biraz bir babanın kızının babasından izinsiz biriyle evden kaçıp evlenmesine benzemiş.. :D

terim hertürlü başarıyı yaşayarak gitmişti Galatasaray'dan ama sen bu zor zamanda bırakıp kaçtın bizi nolurdu yani 1 yıl daha kalsan avrupa kaçıyor mu sanki neyse güle güle yeni kulübünde başarılar Arda Turan #66

Hem baba oğul gibiyiz diyosun hem adamın sözünü dinlemeden kaçıp gidiyosun bu biraz bir babanın kızının babasından izinsiz biriyle evden kaçıp evlenmesine benzemiş.. :D

terim hertürlü başarıyı yaşayarak gitmişti Galatasaray'dan ama sen bu zor zamanda bırakıp kaçtın bizi nolurdu yani 1 yıl daha kalsan avrupa kaçıyor mu sanki neyse güle güle yeni kulübünde başarılar Arda Turan #66

seneye aynı şansı bulamayabilirdi yada piskopat olur çıkardı

Üst Alt