# Arijanet Muric | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arijanet Muric

Adana Demirspor'un 23 yaşındaki Kosovalı kalecisi. 198 boyu ve dev cüssesiyle adeta kaleyi kaplayan bir kaleci. Özellikle yan toplarda muhteşem bir isim. Ayak tekniğinin zayıf olması ve çizgi kalecisi olması eksikleri gibi duruyor. Ancak henüz 23 yaşında olduğunu unutmamak lazım. Bonservisi manchester city'de bulunuyor. Madem guardiola'nın yardımcısı geldi, sezon sonu için bir kıyak yapsın pep ve bize versin bu elemanı

Sezon başı Muslera'nın yerine yeni ve kalıcı bir yabancı kaleci alınacaksa bu Muriç olmalı.

Dev cüssesine rağmen oldukça çabuk bir kaleci, gerçekten Adana Demirspor'un yükselişinde ciddi manada katkısı oldu.

Kova kalecilerden illallah etmiştik yıllarca, Muriç bizim için çölde bir vaha.

Yediği gollerde de neredeyse bir hatası yok.

Galatasaray'da görmek isterim.

Muslera sonrası 10 sene kaleyi emanet edeceğimiz kişi olur umarım. Burada çok beğeniyordum bir bakayım ne durumda dedim Burnley ile lider durumdalar Championship'te. İstatistiksel olarak da iyi oynuyor görünüyor.

Bu çocuk daha 24 yaşında ve iyi bir geleceği var.

Muslera sonrası 10 sene kaleyi emanet edeceğimiz kişi olur umarım. Burada çok beğeniyordum bir bakayım ne durumda dedim Burnley ile lider durumdalar Championship'te. İstatistiksel olarak da iyi oynuyor görünüyor.

Bu çocuk daha 24 yaşında ve iyi bir geleceği var.

maalesef 2026 kadar imzalamis

Yazin belki opsiyonla kiralik verirler. Jankati yetenekli olarak görüyorsak, onu bir sene kiralayip Murici getirmek fena olmaz. Jankat gittigi yerde süper oynarsa, belki opsiyonu cekmemize gerek bile kalmaz.

Muslera 2-3 sene daha oynar gibi görünüyor.
Bonservisini alıp kiraya vermek de bir seçenek. Kötü durum senaryosunda kaleye geçirirsin.

10 milyondan aşağıya salmazlar ama

Yazin belki opsiyonla kiralik verirler. Jankati yetenekli olarak görüyorsak, onu bir sene kiralayip Murici getirmek fena olmaz. Jankat gittigi yerde süper oynarsa, belki opsiyonu cekmemize gerek bile kalmaz.
Muslera sonrası için benim de aklımın bir köşesinde yer işgal ediyor bu adam, ADS' da iken çok beğeniyordum. Burnley ligde ümitsiz vaka, diğer kaleciyi oynatıyorlarmış. Tahminimizden daha uygun bir bedele bitebilir gibi. Tabii bizim ilgi alanımıza girebilecek kadar 'marka' değerine sahip değil! O bakımdan biraz zor...

Üst Alt