# Arijanet Muric - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arijanet Muric

Muslera' nın devam edecek olmasından memnunum ama o gidecek olsa aklımdaki ilk kaleci. Büyük kaleciler de kariyerinde birkaç kez fahiş hata yapmıştır. Böyle kalıplı, cesur ve atik kalecileri severim...

ADS’de de saçma maçları oluyordu. Çok fazla yapan birisi değil ama büyük takım kalecisinin bu tarz pek lüksü yok. De Santis’te kötü kaleci değildi ama bize böyle başlatıp toparlayamadı. Muslera’da hatalı goller yemiştir ama ekstraları onların çok önündeydi
Muriç tabiri caizse kapı gibi kaleci. Konu ya da yazmışım öncesinde zaten ama bana göre fakir Courtois'ı. Keşke alsak. 10 sene kaleci aramayız hissini veriyor bana.

Muriç tabiri caizse kapı gibi kaleci. Konu ya da yazmışım öncesinde zaten ama bana göre fakir Courtois'ı. Keşke alsak. 10 sene kaleci aramayız hissini veriyor bana.
2 metre boy, bir de geniş olduğu için kaleyi büyük ölçüde kapıyor zaten. Atletizm açısından ise o kadar iyi bir isim değil bence, biraz hantallık var. Bize gelse şu kaleci iyi olur diyemem, kalecilik mental işi tamamen. O yüzden Muslera sonrası gelecek ismi bulmak bayağı zor olacak. Hata yapmayan, mentali kuvvetli bir isim bulmak lazım. Muriç o isim olabilir belki ama ben olsam yine büyük taraftarları olan bir takımdan kaleci bulmaya çalışırım. Bir de biz savunmayı öne çıkardığımız için atletizmi daha iyi birisi mi olmalı emin değilim. Kaleciliğin parametreleri bayağı değişik, umarım iyi birisini buluruz

Kaleci dedin mi ya Alman olacak ya da bize en çok uyan güney amerikalı. Araştırsınlar güney amerika liglerini, tafo ya mondiye haber salsınlar kaleci arıyoruz bize kaleci önerin diye.

Üst Alt