Arjantin, İsrail Maçına Çıkmama Kararı Aldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantin, İsrail Maçına Çıkmama Kararı Aldı

Arjantini hic sevmezdim nefrrtim iyice artti..

Korkak donekler.. madem mac icin gorusup anlastin gelecektin kuduse.. he mavi beyaz formaniz kirlenmesin istediyseniz eger.

Zaten o teklifi kabul ederek formaniz kirlendi.. kan lekesi degdi mi ne yaparsan bos

Arjantini hic sevmezdim nefrrtim iyice artti..

Korkak donekler.. madem mac icin gorusup anlastin gelecektin kuduse.. he mavi beyaz formaniz kirlenmesin istediyseniz eger.

Zaten o teklifi kabul ederek formaniz kirlendi.. kan lekesi degdi mi ne yaparsan bos
Sövmeden çık konudan biraderim.

İsrail denilen gavat ülkeye karşı son dk vazgeçmek daha mantıklıdır ayrıca, önceden olsa alternatife yönelirlerdi.

Umarım hiç bir ülke maç falan yapmak istemez bunlarla.

Sövmeden çık konudan biraderim.

İsrail denilen gavat ülkeye karşı son dk vazgeçmek daha mantıklıdır ayrıca, önceden olsa alternatife yönelirlerdi.

Umarım hiç bir ülke maç falan yapmak istemez bunlarla.
Tamam reyiz ben karisiklik olmasin diye senin yerine bakiyordum.. gorevi devrettigime gore buralar sana emanet..

Ne oldugunu anlamayan arkadas olabilir. Aciklayalim modluk icin basvuruda bulundum. Keramettin adminim sahaya inde bir gorelim dedi.. sanirim oldu benim modluk;)

İsrail bir terör devleti ama aynı zamanda bir başarı hikayesi. Aynı zamanda müslümanlar -özellikle Arap dünyası- için utanç vesikası...

Üst Alt