# Arkadiusz Milik | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arkadiusz Milik

cikolata isimli bu arkadasimizi artik bi cok kisi tanimistir. hucum hattimiza katsak fena mi olur

ad:
arkadiusz milik

mevki: forvet, santrafor

tip:

Arek+Milik+T81rZ9IRt2rm.jpg

uyruk:
leh

ayak:
sol ama sagda kotu degil

bonservis: leverkusen
ajaxa kiralik

eredivisie: 8 gol
grup asamasi sampiyonlar ligi: 3 asist 1 tanede gol.

hollandaya soz hakki dogdu @Alper Altun dikkatini cekmistir illaki ve benden de iyi taniyorsundur

Son düzenleme:
Hollanda ligi icin cok iyi bir santrafor, Almanya da beklentileri karsilayamadi ama henuz cok genc. Ajax da tuttu. Benim bildigim Ajax in sezon sonu bonservisini alacagini. Opsiyon hakki Ajax ta sakliymis.

Buyuk ihtimalle Ajax da kariyerini surdururse, 2-3 sezon sonra tekrar daha kaliteli bir lige transfer olur. Sol ayagini mermi gibi kullaniyor, frikik ve uzaktan sert sutlari da nefis.

Abi,öyle bir yazıyorsunuzki sanki Hollanda liginden hiç golcü çıkmamış gibi.evet,birkaç tane leş çıktı ama Avrupanın en iyi golcüleri de o ligden çıkıyor.

Hollanda ligi çöp o yüzden her sene büyük liglere transfer yapıyorlar oyuncular. Suarezler, Ibralar, Huntelaarlar sadece Hollanda liginde goller atıyorlardı zaten. Siz en iyisi enayice digitürke para yedirtip müthiş şike ligini izleyin.

Abi,öyle bir yazıyorsunuzki sanki Hollanda liginden hiç golcü çıkmamış gibi.evet,birkaç tane leş çıktı ama Avrupanın en iyi golcüleri de o ligden çıkıyor.

Alt yapida iyi bir futbol egitimi aldiktan sonra hangi lig olursa olsun oynuyorlar. Yani hollanda'da gol atiyor diger yerlerde atamayacak diye birsey yok. Yeterki alt yapi iyi olsun.
Bunlarda Ajax'tan yukselen/yildizi parlayan en populer 2 isim. Digerlerini saymaya kalksak forum coker

zlatan-ibrahimovic-3059124_h7vm.jpg

sdf.jpg

Ajax'ın EURO 2016'da parlayan yıldızı Milik, 35 milyon euro karşılığında Napoli'ye imza atacak. (via @TransferSources)

Üzüldüm yav ne zaman çapraz bağlarında sakatlık yaşayan furbolcu görsem direkt empati kuruyorum ister istemez.

Kısa sürede arka arkaya çapraz bağı sakatlığı çok kötü, toparlama ihtimali düşük maalesef. Iyi topçu yazık olmuş.

sent via GSC

Insigne, Feyenoord karşısında golünü attıktan sonra, sakatlanan takım arkadaşı Milik'e jest yapmak isterken formaları karıştırdı.
DKrLToEXUAYpjNT.jpg

Üst Alt