Aroma Bayanlar 1.ligi 12.Hafta | Galatasaray 0 - 3 F.Acıbadem | 16 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aroma Bayanlar 1.ligi 12.Hafta | Galatasaray 0 - 3 F.Acıbadem | 16 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Aroma Bayanlar 1.ligi 12.Hafta | Galatasaray - F.Acıbadem | 16 Ocak | 17.30 |

Krsmanovic serviste. Özlem'den fileye temas. 4-9.

Cevap: Aroma Bayanlar 1.ligi 12.Hafta | Galatasaray - F.Acıbadem | 16 Ocak | 17.30 |

Serpil serviste. Çiğdem bıraktı. 5-11.

Ölüm varmış ı söylemeye başladık.

Deniz serviste. Osmokrovic blok out. 6-12.

Zaten bu kadroyla onlarla bas edemeyiz Bütün yerlileri Milli takım iskeleteni oluşturuyorlar,Yabancılardan Gamova zaten baslı basına bir takım zaten.Seneye cok köklü bir değişim şart bu takımda bütün veteran oyuncuları topladık takıma bu sene .38 yaşındaki Özlem 35 yasındaki mederes smaçör olmayan Deniz.Gerekirse altyapıdan oyuncu oynasın ama yapılanma yapılsın.

Bize öncelikle iyi bir pasör lazım.parayı pastırıp LO bianco'yu alalım:DAlabilirsek...

Elif ve Djerisilo hariç bütün kadro değişse yeridir.

Bu gün bizim yerimizde Eczacıbaşı olsaydı en kötü 3-1 alırlardı.

İzlemedim,kazanırız diye düşünüyordum ama olmamış.Takıma kızmamak lazım kapasitesi bu kadar yönetim inşallah bizler kadar görüyordur.

Orkun Darnel üç yıllık bir planlamadan bahsetmişti. Bu sene Ivana ve Krsmanovic kalmalı. Her sene ikişer iyi oyuncu aldıkmı iki sene sonra şampiyon oluruz. Bu arada Gamova büyük ihtimalle seneye gidecek. Daha iyisini getirirler diyeceğim ama bence daha iyisi yok.

Üst Alt