GSC Haber - Aroma ile Sponsorluk Anlaşması Yapıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Aroma ile Sponsorluk Anlaşması Yapıldı

1707487167134.png

Türk sporunun en seçkin ve köklü kulübü Galatasaray, meyve suyu ve içecek sektörünün öncü markalarından biri olan Aroma ile yeni bir anlaşmaya imza atıyor.

Galatasaray resmi su sponsorluğunu içeren iş birliği anlaşmasının imza töreni, 12 Şubat Pazartesi günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park’ta gerçekleştirilecektir.

Tarih: 12 Şubat Pazartesi

Yer: Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park Basın Toplantı Odası

Program:

10.00 Kayıt ve Karşılama

11.00 Başlangıç

11.10 Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Sayın Metin Öztürk’ün konuşması

11.20 Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İsmail Sarıkaya’nın konuşması

11.30 Aroma Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ege Duruk’un konuşması

11.40 Aroma Genel Müdürü Sayın Sefer Kılınç’ın konuşması

11.50 İmzaların Atılması

11.55 Soru - Cevap

Basın toplantısını takip etmek isteyen medya mensuplarının en geç, 11 Şubat 2024 Pazar günü saat 20.00'ye kadar gsmedia@galatasaray.org e-posta adresine akreditasyon taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

ilokulda sürekli ufak kutu şeftali suyu içerdim bu markanın.

onun dışında bir kere bile tüketmedim - hatta bugünlerde hiç görmüyorum ürününü bile

nasıl bir anlaşma bunlar ya 100 lira falan verince oluyor herhalde önüne gelen günde 2 3 defa anlaşma haberi çıkıyor . Ne mesela bu aroma takımın su ve içecek ihtiyacını mı gidericek nedir yani

Aroma Genel Müdürü Sefer Kılınç: “Florya'nın suyunda Aroma ile Galatasaray'ın gönül bağı var. Florya'nın suyunu Kemerburgaz'a da taşıyacağız.”

Metin Öztürk: "Daha 13 maç var. Bu 39 puan demek. Her maça aynı heyecanla bakıyoruz. Dün akşam mutluyduk. Şimdi sırada Sparta Prag maçı var."

Taktik Mania'dan soru: Ankaragucu'nun zemini iyi degil diyorsunuz ama Galatasaray'in zemini de elestirildi ve iyi gozukmuyor.. Bunun icin ne yapiyorsunuz?

"SAKATLIK OLURSA VEBAL KARARI VERENLERİNDİR..."

Eryaman Stadyumu'nun bozuk zemini

Metin Öztürk: "Boyanmış zemin vardı, İstanbulspor maçında, Olimpiyat stadyumu. Bizim futbolcularımız Mohikan gibi olmuştu, her tarafı yeşil olmuştu. Sporcu sağlığı önemli. Galatasaray futbolcuları sağlığı kadar Ankaragücü oyuncuları önemli. TFF karar verecektir. Deplasmana gittiğimiz yerde, 'Şurada oynansın' talebimiz olamaz. Sahanın, sporcu sağlığına uygun olması esastır. İki hafta önce saha felaketti. Orada oynanır herhangi bir sakatlık olursa vebali kararı verenlerindir."

Taktik Mania'dan soru: Ankaragucu'nun zemini iyi degil diyorsunuz ama Galatasaray'in zemini de elestirildi ve iyi gozukmuyor.. Bunun icin ne yapiyorsunuz?
Ali Sami Yen Rams Park zemini

Metin Öztürk: "Ben zeminde sıkıntı görmedim."

Stadyumdan Sorumlu Yönetici İsmail Sarıkaya: "Önemli bir İngiliz firma tarafından bakım yapılıyor. Raporlara göre sıkıntı görünmüyor. Sahamızın bütün koşulları standartlara uygundur, aksi takdirde UEFA maçlarını bile oynayamayız."

Üst Alt