Arsenal FC Takip Başlığı - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arsenal FC Takip Başlığı

Yarin birgun aciklanacak Gabriel

Aouar'de yolda fakat haberler bana BS geldi ama bi yandanda Ceballos olmiyacak icin olabilir. Edu ayni zamanda Lyon'un sportif direktoru olan Juninho ile iyi arkadas.

Yarin birgun aciklanacak Gabriel

Aouar'de yolda fakat haberler bana BS geldi ama bi yandanda Ceballos olmiyacak icin olabilir. Edu ayni zamanda Lyon'un sportif direktoru olan Juninho ile iyi arkadas.

Aouar orta sahaya ilaç gibi gelir

Uppemacanoyu istiyorsunuz, BS mı

Takım savunmasında rezalet işler yapıyor. Geçen sene devamlı oynadığı zamanlar bir görsel istatistik vardı. Ondan sonra sırf onun üstünde yoğunlaşmıştım. Çok dağınık/savruk ve takım içi saha dağılımını inanılmaz bozuyor. Tekniğine tabii ki lafımız yok.
Yani haklisin ideal 11 icin yeterli degil ama potansiyal vardi. Bu sene bi kac iyi mac cikardi allah var. Bi kac sene sonra en iyi takimlarda gorursek sasirmam ama. Karaktersiz bir herif oldugu icin gonderilecek insallah 20-30m sterling konusuluyor.

Takım savunmasında rezalet işler yapıyor. Geçen sene devamlı oynadığı zamanlar bir görsel istatistik vardı. Ondan sonra sırf onun üstünde yoğunlaşmıştım. Çok dağınık/savruk ve takım içi saha dağılımını inanılmaz bozuyor. Tekniğine tabii ki lafımız yok.
Bence o stoper hattıyla da alakalı. En iyi stoper David Luiz olunca Kunduzun savrukluğu da tolere edilemiyor yoksa potansiyelinin yüksek olduğunu düşünüyorum.

Mabadı çok kalkık olduğundan kariyeri iyi yöne gitmeyebilir ama.

Üst Alt