Artık Futbol Konuşacak Özel


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün ligtv'de artık futbol konuşulacak diye özel program olacak. Süperligdeki hocalar ve Mhk kurulu başkanı katılacak.Fatih Terim, Aykut Kocaman, Carvalhal, Ünal karaman, Şota, Tolunay Kafkas, Abdullah Avcı, Metin Diyadin, Ertuğrul Sağlam, Kemal Özdeş, Nurullah Sağlam, Yücel İldiz, Rıza Çalımbay,Yusuf Namoğlu, Rıdvan Dilmen, Şansal BüyükaYeni sezon ve takımlar değerlendirilecektir.
 
Cevap: Artık Futbol Konuşulacak Özel l 20:15 l Ligtvbos porgram, ilk önce sikecileri temizleyin, sonra oturup, konusuruz futbolu.
 
Cevap: Artık Futbol Konuşulacak Özel l 20:15 l LigtvYalnız Galatasaray'ın reklamını özene bözene yapmışlar. O kadar müşteri kaybedince tabi :eek:
 
Cevap: Artık Futbol Konuşulacak Özel l 20:15 l LigtvMerak ettim ne konuşacaklar uyduruk play-off zımbırtısından da bahsedecekler mi acaba.

Not: Unutmazsam izleyeceğim.
 
Cevap: Artık Futbol Konuşulacak Özel l 20:15 l Ligtvligtv nin daha bu güel zamanlari türk telekom takir takir alacak sizin elinizden bu ihaleyi durun siz daha
 
Cevap: Artık Futbol Konuşulacak Özel | Bugün l 20.30 l Lig TVFatih Terim, Aykut Kocaman, Carvalhal, Ünal karaman, Şota, Tolunay Kafkas, Abdullah Avcı, Metin Diyadin, Ertuğrul Sağlam, Kemal Özdeş, Nurullah Sağlam, Yücel İldiz, Rıza Çalımbay,Yusuf Namoğlu, Rıdvan Dilmen, Şansal Büyüka
 
Cevap: Artık Futbol Konuşulacak Özel | Bugün l 20.30 l Lig TVProgram başlığı canımı sıktı güzel program olacaktır da herşeyin üstünü örtmek gibi ne bu böyle... Birşey söyleyince de biz Türk futbolunu kurtarmaya çalışıyoruz diyorlar... Üstü örtülerek kurtulacaksa kurtulmasın!!!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt