Üye Görüşü - Artık YETER! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Artık YETER!

Artık yeter ya. Gerçekten yeter

13 senede bir kere şampiyon olmuş, ali koç başkan olduğundan beri 1 tane kupa kazanmış, 2010-2011 den sonra şikenin 'sözde' bitmesinden itibaren 1 kere şampiyon olmuş, fetö etkisini yitirdikten sonra sadece 1 kere şampiyon olabilmiş bir camianın algılarından, iftiralarından, hakaretlerinden BIKTIK.

BIKTIK ARTIK YETER. NE ZAMAN ÇIKIP KONUŞACAKSIN YÖNETİM. NE ZAMAN YUMRUĞUNU MASAYA VURACAKSIN

Şunların söylediği şeylere bakar mısınız
GS beka sonu
GS başka camiaları aşağılar onlarla alay eder
Kazanmak için her şey mübah anlayışı var
Şantaj ve itibar suikasti bunların işi
İşler iyi gitmeyince ortalığı birbirine katarlar

Buraya yazmak istemediğim daha ne hakaretler

Ali Koç'un rahmetli kardeşi çıkar güleni över, daha geçen ay ziyarete gittim der, bana ananas hediye gönderdi der. Bir önceki başkanları ne kadar fetöcü varsa onları kulübe üye yapar, tavla oynar, halı sahada top tepiştirir. Bize UEFA kupası portresinden futbolcu çıkarıyoruz diye laf ederler, kendileri tarihlerindeki en büyük başarı olan Sevilla maçındaki görsellerden fetöcü adamlarının silüetini kaldırırlar

Öteki üçüncü büyüğün tinerci taraftarı Ali Sami Yen'e küfredecek kadar cahilleşir, şuursuzlaşır. Özellikle Çebi zamanından beri FB aleyhine tek bir açıklama yapmazlar. Varsa yoksa GS düşmanlığı ile ön plana çıkıp, bize de biraz küfredin diyen ezik bir camia olarak tavır takınırlar

Efsane başkanları Süleyman Seba'ya karşı aday olan bank asyanın sahibi ihsan kalkavana 1600 oy verirler (Seba 1800 civarı aldı), ama sorsan gs fetöcü derler. Bizim adam 250 gol attı diye biz daha mı çok fetöcüyüz yani

Sene başından beri hakemler saysenide haksız en az 15 puan kazanmış olmalarına rağmen her fırsatta GS nin kollandığı algısını yaratıp hakemler tff ve medya üzerinde baskı kurarlar

Artık en son hakem toplantılarında gizli kalması gereken videolara montaj yapıp kamuoyuna sızdırdılar yahu. BU ne gözü dönmüşlüktür, bu n eihtirastır bu ne hırstır

Ulan sen 3 sene önce Sivas'ı içerde yensen şampiyondun. Geçen sene Jesus tüm derbileri kaybetmese belki şampiyondun.

Bıktık artık sizin bu algı yönetimlerinizden

YETER ARTIK. GERÇEKTEN YETER

Bu konuları tek tek ele alıp uzun uzadıya tüm yönetimin katıldığı geniş kapsamlı bir basın toplantısı şarttır.

Kurdukları düzen ortaya çıkmasın diye tff yi istifaya davet edemeyen, mamalayacaĝı köpekleri yabancı hakem diye lige çekmek isteyen şımarık züppeye hak ettiği cevap anlayacağı dilden verilmeli..

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Sadece Erden değil yahu
Hepiniz katılın
Başkan
Erden
Metin Öztürk

Kim varsa katılsın

Bütün konuları ele alın

Bir kere GS nin değerlerine kimsenin hakaret edemeyeceğini böyle bağıra çağıra söyleyin. Sonra haksız alınan puanlardan bahsedin. Hakem algılarından bahsedin.

Sadece sızdırılan video ile ilgili açıklama yapmayın

Bu adamın tüm yalanlarını ifşa edicez lafının sonunu getirin

Erden Timur da kekeme yahu. Bazı kelimeleri söyleyemeyeceği için ikame kelimeler buluyor veya takılmadan söyleyeceği anı bekliyor. O zaman da akıcılığı kayboluyor ve dinleyeni tam içine çekemiyor

Metin öztürk daha etkili aslında bu tarz durumlarda. Hem Erden yıpranmamış olur ama işte

İşin tuhafı tüm bu yapılanların hepsini ve çok daha fazlasını biz yapıyormuşuz öyle söylüyorlar.

Fenerli arkadaş var benim aklı başında, hani manyak kitleden değil, bizim taraftarın yıllardır sürekli Ekşi'de, Twitter'da bunların sinir uçlarıyla oynayarak olayı bu noktaya getirdiğini söylüyor. Yani bizdeki sürekli dalga geçen, bilmem ne maçında Fener'e verilen penaltı diye başlık açan tipler bu hale getirdi diyor. Bir de özellikle bu seneden önce Fenerliler bu işlerle çok ilgilenmezledi, Beşiktaşlılar öyle bir yüklenmişler ki, oturup bunlara nasıl bu pisliklerin yapılacağını taktik verir gibi anlatmışlar. Yok işte ortaya şöyle uydurma bir başlık atacaksın, şöyle algı yaratacaksın, böyle buraya saldıracaksın vs. Dedim olm bu nedir lan 10 yaşında çocuk muyuz biz? O çok takip ediyor sosyal medyayı, yıllardır gördüğüm bu ama bu sene Fenerliler bokunu çıkardı, şu an sizi de geçti bizimkiler diyor. Abi dedim etme şunları takip manyak olursun.

İşin o kısmıyla ben hiç ilgilenmedim şahsen, takip de etmedim. Ama ben de şunu söylüyorum kendisine tüm bunlar olurken yöneticiler ne yapıyor ve resmi sitelerden nasıl açıklamalar yapılıyor ben buna bakarım. Bugün bu gelinen ortamı yaratan bizzat Ali Koç'un kendisi. Arada sırada çıkıp, "Kardeşim futbol oynuyoruz savaşmıyoruz sonuçta, bir ithamda bulunacaksak da iftira atmayalım." dese o zihniyette olaylara yaklaşabilse hem kendi tarafını yumuşatır hem karşı tarafı yumuşatır. E ben baktığım zaman Ali Koç döneminde de öncesinde de Fener hep birileriyle savaşıyor. Sürekli futbolu saha dışına taşımalar, sürekli anlamsız komplolar, hakarete varan açıklamalar... Bizde de aksine bir didişme olsa bile sınırı geçmemek için bir uğraş var, iyi ki de var. 100 küsür yıllık kulübün yapması gereken budur zaten. Yalanlar, iftiralar, algılar... Böyle iş mi olur abi? Benim arkadaş bile muz mevzusunu kastederek ırkçılık bile yaptılar ve bu nefret tohumlarını ektiler dedi. Aynen öyle dedim. Abi böyle bir spor kulübü yaklaşımı olmaz ama sporu geçtim kurumsal kimlik de olmaz, kültür de olmaz. Bir kültür sürekli savaşma ve didişme üzerine inşa edilemez. Edilirse işte böyle psikolojisi bozuk bir yığın çıkar (Bknz. İsrail).

İşin tuhafı tüm bu yapılanların hepsini ve çok daha fazlasını biz yapıyormuşuz öyle söylüyorlar.

Fenerli arkadaş var benim aklı başında, hani manyak kitleden değil, bizim taraftarın yıllardır sürekli Ekşi'de, Twitter'da bunların sinir uçlarıyla oynayarak olayı bu noktaya getirdiğini söylüyor. Yani bizdeki sürekli dalga geçen, bilmem ne maçında Fener'e verilen penaltı diye başlık açan tipler bu hale getirdi diyor. Bir de özellikle bu seneden önce Fenerliler bu işlerle çok ilgilenmezledi, Beşiktaşlılar öyle bir yüklenmişler ki, oturup bunlara nasıl bu pisliklerin yapılacağını taktik verir gibi anlatmışlar. Yok işte ortaya şöyle uydurma bir başlık atacaksın, şöyle algı yaratacaksın, böyle buraya saldıracaksın vs. Dedim olm bu nedir lan 10 yaşında çocuk muyuz biz? O çok takip ediyor sosyal medyayı, yıllardır gördüğüm bu ama bu sene Fenerliler bokunu çıkardı, şu an sizi de geçti bizimkiler diyor. Abi dedim etme şunları takip manyak olursun.

İşin o kısmıyla ben hiç ilgilenmedim şahsen, takip de etmedim. Ama ben de şunu söylüyorum kendisine tüm bunlar olurken yöneticiler ne yapıyor ve resmi sitelerden nasıl açıklamalar yapılıyor ben buna bakarım. Bugün bu gelinen ortamı yaratan bizzat Ali Koç'un kendisi. Arada sırada çıkıp, "Kardeşim futbol oynuyoruz savaşmıyoruz sonuçta, bir ithamda bulunacaksak da iftira atmayalım." dese o zihniyette olaylara yaklaşabilse hem kendi tarafını yumuşatır hem karşı tarafı yumuşatır. E ben baktığım zaman Ali Koç döneminde de öncesinde de Fener hep birileriyle savaşıyor. Sürekli futbolu saha dışına taşımalar, sürekli anlamsız komplolar, hakarete varan açıklamalar... Bizde de aksine bir didişme olsa bile sınırı geçmemek için bir uğraş var, iyi ki de var. 100 küsür yıllık kulübün yapması gereken budur zaten. Yalanlar, iftiralar, algılar... Böyle iş mi olur abi? Benim arkadaş bile muz mevzusunu kastederek ırkçılık bile yaptılar ve bu nefret tohumlarını ektiler dedi. Aynen öyle dedim. Abi böyle bir spor kulübü yaklaşımı olmaz ama sporu geçtim kurumsal kimlik de olmaz, kültür de olmaz. Bir kültür sürekli savaşma ve didişme üzerine inşa edilemez. Edilirse işte böyle psikolojisi bozuk bir yığın çıkar (Bknz. İsrail).

Çok etken var bu duruma gelinmesi için

En önemli etken başarısızlık. Başarısız oldukça oluşan saldırganlık. Ulan yine mi olmayacak, yine mi olmadı endişesi bu saldırganlığı tetikliyor. Hem öyle bir tetikliyor ki endişe yerini anında panik ve korkuya bırakıyor. Bu sefer de salgırganlaşıp ağızlarından çıkan kelimeleri duymuyorlar, mantıklı mı değil mi tartmıyorlar, sadece saldırıp iftira atmayı düşünüyorlar. Yaşadıkları duygular bu civarlarda geziyor sürekli.

Abi senin hiç mi aklın izanın yok ya. FB neden ligden çekilsin yahu. Sen FB başkanısın diye neden senin aldığın saçma sapan kararların peşinde cahil cühela milyonlar sürüklensin. Ulan senin taraftarın zaten cahil, sen aklı başında olacaksın ki taşlar yerine otursun. Ama sen en delisi çıktın noolcak sizin bu haliniz

Bu yaşıma geldim, ne böyle kirli bir sezon gördüm, ne de böyle kirli mücadele eden bir rakip.
Yahu herkes aynı şeyi söylüyor. Neyi söylüyor, şunu

Ali Koç gelince Türk futboluna huzur sakinlik dinginlik gibi bilumum rahatlatıcı duygular gelecek ve artık herkes sadece futbolla ilgilenecek. Çünkü Aziz'in parmak sallamalarından bıkmıştık.

Ulan Aziz'i mumla arar olduk be. Koskoca şikeci Aziz gözümüze melek gelmeye başladı

Üst Alt