AS Roma Takip Başlığı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AS Roma Takip Başlığı

Roma'nın formaları ne efsane ya. Cengiz umarım Totti gibi Roma efsanesi olur, onun yolundan gider, saç stilini de değiştirse iyi olacak. ?

Roma'nın formaları ne efsane ya. Cengiz umarım Totti gibi Roma efsanesi olur, onun yolundan gider, saç stilini de değiştirse iyi olacak. ?
Tam bize göre formalar.

Yıllardır söylüyorum Romanın dış saha ve alternatif formalarının hemen hemen hepsi çok güzel son senelerde. Roma logosunu çıkar bizimkini koy muhteşem olur gerçekten.

sent via GSC

43 - Cengiz Ünder has scored after 43 seconds, the fastest Serie A goal for Roma since January 2012 (Totti vs Cesena). Speedy. [Opta]

Tam bize göre formalar.

Yıllardır söylüyorum Romanın dış saha ve alternatif formalarının hemen hemen hepsi çok güzel son senelerde. Roma logosunu çıkar bizimkini koy muhteşem olur gerçekten.

sent via GSC
Kesinlikle, klasikleşmiş iç sahaları müthiş zaten + alternatifleri filan da mükemmel, orjin şeyler, tasarımlara müdahale mi ediyorlar acaba.

Bu çocuk Türkiye'ye gelmemeli dedim. Yurt dışına çıkan hiç bir oyuncu gelmemeli ama özellikle Cengiz gibisi kalmalı.

[FONT=&quot]Roma teknik direktörü Di Francesco: "Cengiz'le alakalı biraz daha sabır gerekiyor. O, henüz iyi İtalyanca konuşamasa da, ondan istediklerimi anlamaya başlayan bir çocuk. Onun adına çok mutluyum."[/FONT]

Üst Alt