ashley nicolette frangipane (halsey) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ashley nicolette frangipane (halsey)

halsey-shutterstock_16_9_1626242812-880x495.jpg

esas ismi ashley nicolette frangipane

amerikalı şarkıcı ve söz yazarı. 29 Eylül 1994 doğumlu

instagram da 25 milyon takipçisi var

sahne adı olarak hem doğup büyüdüğü yer olan eyaletinde ismini hem de isminin anagramı olan halsey'i kullanır.

dna testinde %11 Türk olduğunu duyurdu, türk erkek arkadaşından olan bebeğini 14 temmuz 2021'de dünyaya getirdi.

Ilk victorya sikrıtta tanımıştım. Mankenlerden daha güzeldi. Tivittirda filistinle ilgili epey tivit atmis. Amerikan eğlence sektöründeki yahudi güç kendisini piyasadan silmez ins.

bu kızın zamanında bebeği filan düşmüş, bipolar bozukluğu varmış
aydın ile iyi gidiyo sanırım türkiye'ye de gelmiş bir sürü türk takipçisi var hayata bağlamışlar bunu
acayip hikaye yani

bu kızın zamanında bebeği filan düşmüş, bipolar bozukluğu varmış
aydın ile iyi gidiyo sanırım türkiye'ye de gelmiş bir sürü türk takipçisi var hayata bağlamışlar bunu
acayip hikaye yani
G easy diye bir herifle takilmis o da bunu cok uzmus. Without me şarkısını o pust icin yazıp klibinde de benzer bir herifi oynatıyor.

Eskiden takip etmiştim de son dönemde geride kalmışım. Türk kardesimizden, hamileliginden falan haberim yoktu. :asd:

G easy diye bir herifle takilmis o da bunu cok uzmus. Without me şarkısını o pust icin yazıp klibinde de benzer bir herifi oynatıyor.

Eskiden takip etmiştim de son dönemde geride kalmışım. Türk kardesimizden, hamileliginden falan haberim yoktu. :asd:
sanki kendi çocuk doğurmuş gibi sevinenler var şu an instagramının yorumlarında :asd
çok fazla sürmez yakında türk olur bu kız

Üst Alt