Aşk-ı Memnu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 bölümü en fazla 1 buçuk saat diye biliyom ben Suat abi istisnalar dışındakiler tabii ki :D Zaten izleyince vaktin ne kadar hızlı geçtiğini anlayacaksın güzel ve keyifli bi dizi yaani :D
dizi de ozellikle oyunculugunu cok begendigim bir oyuncu yer aliyor,,,<> selcuk yontem .
onun oyunculugunu izlemek icin ,baslamayi ozellikle istiyordum. suresi dedigin kadar var ise bolumlerin, baslamanin zamani geldi gibi. . .

tesekkurler.

1 bölümü en fazla 1 buçuk saat diye biliyom ben Suat abi istisnalar dışındakiler tabii ki :D Zaten izleyince vaktin ne kadar hızlı geçtiğini anlayacaksın güzel ve keyifli bi dizi yaani :D
79 bölümlük bir dizidir. Ortalama 1 saat 20 dakika her bölüm. Bazısı daha uzun bazısı daha kısa.

79 bölüm içerisinde sıkıcı bir bölüm var sadece. O bölümü hatırlamıyorum. Geri kalan 78 bölümde heyecan dinmiyor.

Bu arada YouTube üzerinden değil, Blu TV üzerinden izleyin. YouTube bölümleri çok kesilmiş ve de filmde kullanılan müziklere telif atılmış. Müzikler duyulmuyor.

79 bölümlük bir dizidir. Ortalama 1 saat 20 dakika her bölüm. Bazısı daha uzun bazısı daha kısa.

79 bölüm içerisinde sıkıcı bir bölüm var sadece. O bölümü hatırlamıyorum. Geri kalan 78 bölümde heyecan dinmiyor.

Bu arada YouTube üzerinden değil, Blu TV üzerinden izleyin. YouTube bölümleri çok kesilmiş ve de filmde kullanılan müziklere telif atılmış. Müzikler duyulmuyor.
üstad askı memnuda suclu kimdir

sevgili tahir, detayli yanitin dan dolayi tesekkur ediyorum.

tarafim adina izleme istegimde # selcuk ustad bunda buyuk etken olsa da, - kult bir eser nihayetinde, mutlaka baslayip bitirmek istiyorum .

eski dizilerden suan , # yeditepe istanbul dizisi izliyorum . < bu biter bitmez, baslamayi dusunuyorum . . .

saygi ve selamlar,

Üst Alt