Askerden Geldim - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Askerden Geldim

Bu ne sevgi böyle, arkasından atıp tutanlar bakıyorum sevgi pıtırcıklarına dönmüş. Emrah kimler kimlerle beraberdi bir bilsen :D

Evet evet farkettim yokluğumu fırsat bilip arkamdan atanları sessizce takip ediyordum fişlerini çekeceğim.

Bitti mi la ciddi ciddi :D Ulan kafa rahattı ne güzel şimdi bu deliyle uğraş dur.

Şaka bir yana geçmiş olsun kardeşim hoş geldin :)

Akşam eve dönüyorum eeee artık gelişimin şerefine seni bi sarı üye yapayım özlemişsindir sen.

GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hoşgeldin, Emrahcım.

0E091D.jpg

Son düzenleme:
Emrah adına çok sevindim ama bir yanım üzüldü açıkçası, güvenlik açısından kafamız rahattı Emrah'ın nöbette olduğunu bilerek afedersiniz osura osura uyuyorduk. :D

askerlik biteli çok oldu ama künyemi hala saklarım. buradan devrelerime selam olsun umarım bir gün görüşürüz hep birlikte. gerçi hepinize borç takıp kaçmıştım inşallah unutmuşsunuzdur.

bir keresinde vücüt var diye askerde komutanın felçli karısını sırtıma yüklediler onu tuvalete götürüp getirmiştim cidden bir baltaya sap olamadık b*k gibi insanız

Üst Alt