Aslan Parçası Jason Denayer! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan Parçası Jason Denayer!

galatasaray_da_son_dakika_jason_denayer_surprizi_mersin_macinda_forma_giyecek_mi_h1522_63bf6.jpg

Levent Nazifoglu: Ingiltere'de bir aslan var diyebiliriz. Tüm gece havaalaninda kulübü izin versin diye bekledi ama birakmadilar. Insallah devre arasi alacagiz.

1 yillik bizde kalmasina ragmen bu sevgi ve saygisindan dolayi ayri bir konu haketti aslan parcasi. Umarim uzun yillar bu kulüpte olursun dünyanin en yetenekli stoperi.

:016::016::016::016::016:​

Adam gibi adamdır. Bonservisini aldığımız çoğu topçudan daha karakterli ve bu takıma yakışır olduğunu 1 senelik kiralık sürecinde göstermiştir, inşallah ilerde gelir.

malesef her kulüp temiz insan evlatlarını içinde barındırmıyor, city gibi sonradan görme piyasanın anasını belleyen it oğlu it genelev çocuklarından oluşanlarda var

Bir yanda g.tüm g.tüm klüp arayan verdiğimiz milyonları beğenmeyen Diarra bir yanda böyle bir aslan parçası valla bu saatten sonra Diarra gelse bile benim üzüntüm geçmez devre arası kesin almamız lazım bu aslanı

Adam boktan bir takımda kendini gösteremedi şimdi ki kadroyu görünce ah işte demiştir benim takımım bu :)
Helal olsun City gibi dev kulüpten bize gelmek için direndi adam duygusal mevzular..
Günümüz futbolunda böyle şeyleri pek görmüyoruz..

Üst Alt