Aslan Parçası Kızım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan Parçası Kızım

Şansı açık olsun, güzel bir ömür sürsün annesi ve babası ile birlikfe, ilk kez mi baba oluyorsun bilmiyorum ama daha şu an hissettiğin hiç bir şey, bir de sana gülümseye başladığında hayat çok daha farklı akıyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Allah anali babali buyutsun vatana millete hayirli evlat yetistirmek nasip olsun.

Bu bebek olayi bambaska ya. Bizde bir erkek bekliyoruz kismet olursa temmuz ayinda kucagimiza alacagiz.

Eger babasindan baskin genleri alirsa 20 sene sonra sol bek probleminizi cozecegiz :D

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesaj atan Herkese cok ama cok tesekkür ediyorum. Hakkikaten tarifi zor, muhtesem bi duygu. Resmen hayatimizi degistirdi, herseyi artik ona göre ayarliyoruz. Umarim ilerde benim gibi fanatik derecesinde Galatasarayli bi taraftar olur.

Inaniyorum kizim ugurlu gelecek ve bu sezon sampiyon olacagiz.

Bu konuyu mayista uplamayi umuyorum.

Tekrar herkese cani yürekten tesekkürler.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Henüz 7,5 haftalik olan Kizimla birlikte nasipse Cumartesi günü ilk derbimizi izleyecegiz.

Totemlere cok inanan birisi olarak, yapacagim tüm totemlerin yani sira bu macla birlikte en büyük Ugurumuzun Kizimin maci benle takip etmesi olacak.

Bu vesileyle kizimin bize Ugur getirip, Kadiköy galibiyetiyle tanismamiz dilegiyle.

Esen kalin...

Henüz 7,5 haftalik olan Kizimla birlikte nasipse Cumartesi günü ilk derbimizi izleyecegiz.

Totemlere cok inanan birisi olarak, yapacagim tüm totemlerin yani sira bu macla birlikte en büyük Ugurumuzun Kizimin maci benle takip etmesi olacak.

Bu vesileyle kizimin bize Ugur getirip, Kadiköy galibiyetiyle tanismamiz dilegiyle.

Esen kalin...

Benim içinde özel olacak, oğlumun uğurlu geleceğine inanıyorum :)

Üst Alt