aslan türkoğlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

aslan türkoğlu

Vizyon yarışmaları yüzünden tüm psikolojisi alt üst olmuş vatan evladı. Esasen sevimli adamdır. Fakat bu yarışma illeti bünyesine öyle bir zerk etmiştir ki, evladım insanlıktan çıkmıştır. Son yarışmadaki şampiyonluğu kazanmasa sonu Yesenin'den hallice olacaktı. Bir otel odasında Alpay'a yazdığı not ile intihar etmiş olarak bulunacaktı; ''Hangi yarışmayı kazanacağımı bilmiyorum. Tek bildiğim hangi şarkı ile katılsam olmadığıdır. Bizim içimizde başka bir melodi var hala.'' Allah'tan tüm forum camiası Aslan'ın bu durumunu idrak etmiş, sorumluluk almış ve son yarışmada şampiyon olmasını sağlayarak hayata yeniden tutunmasına vesile olmuştur.

Radyo programlarında özellikle Erman'a karşı düzenlediği ''Sövgülü Harikalar Kumpanyası'' halen akıllardan çıkmamıştır. Erman kendisini yakaladığı yerde ''Hattori Hanzo'' kılıcı ile doğrayacak olsa da, Aslan kıvrak vücut hareketleri ile kendisinden köşe bucak kaçmaktadır. Ezeli rakibi ''Alpay Asma'' karşısında 1860 Münih'in, Bayern Münih karşısında düştüğü durumdan daha beter bir duruma düşmüştür.

Gerçekleştirdiği son transfer sonucu ise iyice şuurunu kaybetmiştir. Kendisi artık bir mırnavdır.

Aslan'ı miyavlatanlar utansın.

Son düzenleme:
Her ne kadar CL den BPL kıvrak bir sapma gösterse de ileriki zamanda yine doğru yolu bulacağını düşündüğüm inandığım şahsına münhasır kardeşim.

Son zamanlardaki radyocu kimliği ile karşımıza farklı bir kimlikle çıktı.

Aynı şeyi onun için de yazmakta mahsur görmüyorum ;

Bir kardeş için ne denirse ne düşünülürse aynısını düşündüğüm kişilerden biri.

"Queen'in 2-3 efsane şarkısı var diğerleri fasa fiso" demesiyle şimşekleri üzerine çekse de herkese giydirmelerinde ve giderlerinde neşesi eksik olmayan sevdiğimiz kardeşlerimizden biri daha. Alpay Asma ile atışmalarından da çok ekmek çıkıp, yüzümüzde tebessüm ettrebilme potansiyelini her daim göstermiştir.

Deyerli ağabeylerimden bu denli hoş sözler duymak benim için büyük bir onurdur. Yalnız her zaman olduğu gibi hakkımda yine eksik bilgi verilmiş. Örneğin Emrah faşizmine karşı gelerek zamanında Halkvision adlı güzide ve halkın yarışmasının kurucusu olduğumdan ve o sıralar yönetici olmama rağmen yarışmaya yöneticiler katılamaz gibi radikal bir kural koyarak Alpaygilleri bir şekilde engellediğimden kimse bahsetmez.

Dün yarışma vasıtasıyla gergin dakikalar yaşadık ama severim kendisini... Genç,dinamik olmasının yanında kendine has bir espri anlayışı vardır, ilerleyen zamanlarda daha çok diyalog kurdukça farklı yönlerini keşfedeceğimi düşünüyorum; matruşka gibi adam.

Dün yarışma vasıtasıyla gergin dakikalar yaşadık ama severim kendisini... Genç,dinamik olmasının yanında kendine has bir espri anlayışı vardır, ilerleyen zamanlarda daha çok diyalog kurdukça farklı yönlerini keşfedeceğimi düşünüyorum; matruşka gibi adam.

Yaşadığımızı gerginlik olarak değil de şakalaşmak olarak değerlendirirsek daha doğru olur bence. Çünkü bilen bilir ben asla ağabeylerime saygısızlık yapmam, hele hele GSE ise çok ekstra bir durum olmadığı sürece en ufak tartışmaya bile girmem. Tabi daha birbirimizi yeni tanıdığımız için yaptığım espiriyi ciddi olarak algılamış olabilirsin, kırdıysam özür dilerim. O konuda ciddi olmadığımı, daha ağırlarını garibim Alpay'a, Erman abiye çokca yazdığım görülmüştü. Ama onlarla muhabbetimiz eskiye dayandığı için leb demeden Çorum demesini biliyorlar. :) Umarım zamanla seninle de o derece iyi anlaşırız.

Yaşadığımızı gerginlik olarak değil de şakalaşmak olarak değerlendirirsek daha doğru olur bence. Çünkü bilen bilir ben asla ağabeylerime saygısızlık yapmam, hele hele GSE ise çok ekstra bir durum olmadığı sürece en ufak tartışmaya bile girmem. Tabi daha birbirimizi yeni tanıdığımız için yaptığım espiriyi ciddi olarak algılamış olabilirsin, kırdıysam özür dilerim. O konuda ciddi olmadığımı, daha ağırlarını garibim Alpay'a, Erman abiye çokca yazdığım görülmüştü. Ama onlarla muhabbetimiz eskiye dayandığı için leb demeden Çorum demesini biliyorlar. :) Umarım zamanla seninle de o derece iyi anlaşırız.

Yok be Aslan ne kırması, ne ciddisi, ne özürü... Bende şaka yapıyorum, ciddi algılasam özel mesaj atıp rahatsız olduğum konuyu belirtirdim, senin tarzını bildiğim için ciddiymiş gibi yaptım sadece. Alacağın olsun :)

Her ne kadar son zamanlarda karşı karşıyaymış gibi bir intiba versekte çok sevdiğim, değerli ve kıymetli bir kardeşimdir :D Kendisinin kuruculuğunu üstlendiği HalkVision yarışmasında da şampiyonluğum bulunmaktadır. Ben şampiyon olayım diye az şike yapmamıştır :D :D Bundan dolayı geçen ESC yarışmasında şampiyon olduğunda sanki kendim olmuş gibi sevinmişimdir :asd22: Kendisini halen bir porsuk olarak görmekte ve ilerleyen günlerde bu gerçeği kendisinin de görüp doğru kararı vereceğinden emin olmaktayım :D Pek kimse bilmez ama beni GSE için öneren kardeşimdir aynı zamanda... :asd:

Her ne kadar kedi lobisine katılımı ile sevenlerini üzmüş olsa da :D, Eurovision şarkı yarışmasını ve forumu çekilebilir kılan adamların başında gelen, atışma konusunda ki kıvrak zekası ile ünlü çiçeği burnunda radyocu arkadaşımdır.

Tek sıkıntı bir zamanlar şike lobilerine karşı kurduğu hareket ile gönülleri fethemişken şimdi kendisinin de bizler gibi bir lobi üyesi olmuş olmasıdır diyebiliriz, ama o kadar kusur kadı kızında da olur canım.:hat:

Üst Alt