Aslan Üç Transfer Planlıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan Üç Transfer Planlıyor

Galatasaray'ın ocak harekatı! Aslan üç transfer planlıyor!

Yaz transfer döneminde beklenen takviyeleri yapmayan Galatasaray devre arası transfer dönemi için kolları sıvadı! Sarı-kırmızılı idareciler ocak aydında üç transferle hem Terim'in gönlünü kazanmak hem de seçim öncesi gövde gösterisi yapmak istiyor! İşte Aslan'ın ocak ayı harekatı!

1603870928812.png

Yaz transfer döneminde beklenen transferleri yapmayan Galatasaray'da yönetim, Fatih Terim'in gönlünü ocak ayında almayı planlıyor. Onyekuru ve Seri ise Galatasaray'a dönmek için gün sayıyor!

Galatasaray'da patlak veren yönetim - Fatih Terim krizi, önceki gün Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirilen zirveyle tatlıya bağlandı. Yönetim, kırgın olan Fatih Terim'in gönlünü, yaz transfer döneminde yapmadığı takviyelerle almayı planlıyor.

Transfer için kolları sıvayan sarı-kırmızılı idarecilerin hedefindeki ilk iki isim ise tanıdık! Monaco'da forma şansı bulamayan Henry Onyekuru ve Fulham'da Premier Lig kadrosuna dahil edilmeyen Jean-Michael Seri, Galatasaray'ın transferdeki ilk iki adayı.
Yaz transfer dönemi boyunca orta saha transferi beklenen Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, Seri'nin adını vermiş ve transfere dair ilk kez konuşmuştu.
Fulham, bonservisiyle göndermek istediği Seri'yi Premier Lig kadrosuna dahil etmeyince Galatasaray'a da fırsat doğdu.
Kış transfer dönemine kadar forma giyemeyecek olan ve kulüpteki geleceğiyle ilgili pozitif bir mesaj verilmeyen Seri ise Londra ekibinden ayrılmayı kafasına koydu!

ONYEKURU DA MUTLU DEĞİL!
Geçen sezon devre arasında ikinci kez Galatasaray'a kiralanan Onyekuru'ya Florya yolları göründü! Monaco'nun sezon tamamlanmadan kampına dahil ettiği Nijeryalı yıldız, Niko Kovac'ı etkilemeyi başaramadı.
Monaco'daki önceki teknik direktörlerinin de gözüne giremeyen Onyekuru'nun gelişim sağlanması için kiralanma kararı alındı. Hızlı bir kanat oyuncusu takviyesi yapmayı planlayan Galatasaray da harekete geçti.

SARACCHI İÇİN ŞARTLAR ZORLANACAK
Önceki sezonun devre arasında 1,5 yıllığına kiralanan Marcelo Saracchi tam not aldı! Sarı-kırmızılılar, Uruguaylı yıldızın bonservisini almak için kolları sıvadı.
Sol beke Manchester City'den Angelino'yu satın alma opsiyonuyla kiralayan ve Saracchi'yi kadrosunda düşünmeyen RB Leipzig'le masaya oturmayı planlayan Galatasaray, yıldız futbolcuyu bonservisiyle almak istiyor.
Alman ekibinin bonservis talebinin makul bir rakam olması durumunda şartları zorlayacak olan Galatasaray, Uruguaylı yıldızı da ocak ayında renklerine bağlamak istiyor. Galatasaray yönetimi de bu üç transferle hem Fatih Terim'in gönlünü almak hem de yaklaşan seçim öncesinde gövde gösterisi yapmayı planlıyor.

Haberturk

Onyekuruya düzgün opsiyon koyup sezon sonu ffp bitince alınsın işte.

Saracchi iyi ama sakatlığa meyilli, alınırsa arkasında bekleyecek kaliteli yerli olacak.

Afrika acilimi yapip kim var kim yok 15 tane yaslari 14 16 arasi genc alalim. Yoksa gercekten batacagiz. Hem de bizim alt yapidaki cılız cocuklardan kurtuluruz.

Zorunlu opsiyon + kiralama yapın la bi şeyler artık FFP de bitiyor 17-18'den beri her sene yap boz gibi oynuyoruz kadroyla.

Cennet mahallesi yunus baba kabadayı oluyor... - YouTube

Adamlar gitti pelkas i buldu ( bilmiyorum Yunan ligini takip etmiyorum orada meşhur olabilir ) rodrigez de yunanistan dan geldi Alanya'da oyuncular var Yunan oradan adam bulamıyor mi bizim scout ? Devre arası belhanda feguli falcao Babel karşılıklı fesih cagne Jesse ozornafor kiralık gönder iki kanat iki forvet bir on numara al şampiyon ol .

Galatasaray, Fulham'da kadro dışı kalan Michael Seri için yeniden harekete geçecek. Seri'de Galatasaray'a geri dönmek istiyor. (Tribal Football)

Üst Alt