Aslan'da Planlama Başladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan'da Planlama Başladı!

1458879928331.jpg

Tesisleşme atağındaki Cimbom, futboldaki başarı için de yol haritasını belirledi: Geniş yetkilerle göreve getirilecek yabancı bir sportif direktör yeni hocayı da belirleyecek.

Galatasaray'ın mali genel kurulunda üyelerin çoğunluğunun ibra ettiği Dursun Özbek ve yönetimi, kongre sonrası toplantıda buluştu. Futbol takımına eleştirileri dikkate alan Özbek'in yönetimine, "Sportif olarak başarısız beyler" derken yeni yol haritası oluşturduğu ortaya çıktı. A Takım'a Semih-Emre ikilisinden sonra hiç oyuncu veremeyen altyapıda ilk operasyonu yapan yönetim, Jan Olde Riekerink'le uzun süreli sözleşme yapmıştı. Geçici olarak A Takım'ın başına geçen Riekerink yeni sezonda altyapıya Hollanda modelini aşılamaya çalışacak.

TOPLANTILARA DA KATILACAK!

A Takım ise yeni sezonda kesinlikle yabancı bir teknik adama teslim edilecek. Yönetim ayrıca futbol aklı olarak da yine yabancı bir sportif direktörü göreve getirmeye kararlı. Futbolun patronu olacak sportif direktör; hoca seçimi, transferler ve sözleşmelerden sorumlu olacak. Teknik direktör yeni sportif direktöre bağlı çalışacak. Sportif direktör de her salı günü TT Arena'daki yönetim toplantısında bilgilendirme yapacak.

CENK ERGÜN'LE DEVAM KARARI MUTLU ETTİ

Başkan Dursun Özbek yeni sezonda uygulamak istediği futbol modelini Cenk Ergün'le denemiş ancak başarılı olamamıştı. Mustafa Denizli'nin Florya'da istemediği Ergün ofisini Arena'ya taşımıştı. Ancak UEFA sürecine çok hakim olan Ergün, kulübün mali yapısını düzeltmesine yardım edecek ve Florya'da yine oyuncuların dertleştiği ağabeyi olacak. Bu karar özellikle futbolcular tarafından memnuniyetle karşılandı.

Sabah

PORTAL HABERİ

Son düzenleme:
Yani doğru ise bizde bir bıyıklı gibi biri alacaz ve o seçecek o hocayı...

Tabi bu haberler vol 99999 olduğu için inanmamakta fayda var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Planlama şöyle ada yı riva yı dinazorlara nasıl peşkeş çekeriz bileklik parasını hangi alkolik çakala meze yaparız fanlarımızı nasıl soyabilirizde üyelerimiz zengin olabilir

Sezon basi yazmistim: Aziz 17 yillik süresinde verdigi en dogru karar yabanci modern sportif direktör getirmekti. Simdi sadece futbol düsünen bir takimlari oldu. Öyle gruplasma fln oldugunu da düsünmüyorum. Iyi kadro mu tartisilir.

Bize de yabanci sportif direktörü cag atlatir. Ama yerli bir sportif direktör gelirse emin olun 5 yil geriye gideriz.

Şu oyuncularla dertleşen,sorunlarını dinleyen adam ihtiyacının olmasına ayrı tav oluyorum.Adam dünyaları götürüyor tripler,küsmeler,problemler bi bitmiyor dertleri.

-Tapatalk-

Üst Alt