Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

Cevap: Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

uefa_avrupa_ligi.jpg

CİMBOM YOLUNA UEFA AVRUPA LİGİNDE DEVAM EDECEK !

Şampiyonlar Liginde grubu 3. bitiren sarı-kırmızılılar yoluna Avrupa Liginde devam edecek

euroip.png

HAMİT ALTINTOP GALATASARAY'DA !

2.9 milyon euro .

fft99_mf1753756.Jpeg

Ben 2.5 milyona bitirdim :) 400.000 Euro kardayım. Bu arada bütün gurbetçileri topladım takıma. Türk açığımı bu şekilde hallettim. Cüneyt Köz vs., Bu arada alt yapıyı geliştirdim. Sol açık ve forvet ihtiyacımı alt yapıdan bulduğum iki wonderkid ile götürüyorum. Shaqiri' yi sağ açıkta oynatıyorum. Takım güzel oynuyor.

Bu arada fener maçında rakip takım 7 yabancıyla sahaya çıktı. Ben çıldırdım tabi. Ulan oyunda bile şike yapıyorlar şerefsizler :)

Ben 2.5 milyona bitirdim :) 400.000 Euro kardayım. Bu arada bütün gurbetçileri topladım takıma. Türk açığımı bu şekilde hallettim. Cüneyt Köz vs., Bu arada alt yapıyı geliştirdim. Sol açık ve forvet ihtiyacımı alt yapıdan bulduğum iki wonderkid ile götürüyorum. Shaqiri' yi sağ açıkta oynatıyorum. Takım güzel oynuyor.

Bu arada fener maçında rakip takım 7 yabancıyla sahaya çıktı. Ben çıldırdım tabi. Ulan oyunda bile şike yapıyorlar şerefsizler :)

Ben Tolga Ciğerciyi aldım da bekleneni veremedi Hamit'i koyarım oraya . Cüneyt Köz'e de bi bakarım :) Benim oyunda Shaqiri almak için 40 milyon euroyu gözden çıkarmak gerekiyor :D

Gerçekten mi abi :) 7 abancı he , boşuna buralarda gözlem yapmıyor adamlar bakmışlar herifler şike yapmış oyuna gerçekçilik katmak istemişler :)

Şaka bi yana abi Fenerin yabancılarından biri Türk statüsüne geçmiş olabilir oluyor oyunda öyle . Bende 15 yaşında bi çocuk aldım Hırvatistanlı . Çocuğun yaşı 15 bitiriciliği 17 gelecekte sallar FM yi :)

Koray Günte' e de bak. O da iyi oynuyor oyunda. Shaqiri için ilk senenin sonda teklif yapman lazım. 10 milyona aldım. Tolga ciğerci' yi bende oynatıyorum arada bir. Ama esas Schalke' de yeni bir yetenek çıktı onu bekliyorum. İlk çıktığında bütün özellikleri yukarılardaydı. Alman takımlarındaki yeni çıkan Türk' leri takip et derim ben. Çok iyi oyuncular çıkıyor Alman liginden.

Koray Günte' e de bak. O da iyi oynuyor oyunda. Shaqiri için ilk senenin sonda teklif yapman lazım. 10 milyona aldım. Tolga ciğerci' yi bende oynatıyorum arada bir. Ama esas Schalke' de yeni bir yetenek çıktı onu bekliyorum. İlk çıktığında bütün özellikleri yukarılardaydı. Alman takımlarındaki yeni çıkan Türk' leri takip et derim ben. Çok iyi oyuncular çıkıyor Alman liginden.

Alman liginden bana adam gelmiyor Gökhan Töreyi falan denedim bonservisini alıyorum ama kendisi masaya bile oturmuyor :D

Alman liginden bana adam gelmiyor Gökhan Töreyi falan denedim bonservisini alıyorum ama kendisi masaya bile oturmuyor :D

Evet Almak sıkıntı oluyor ilk başta. Ben onu Bayern' deki Emre' de yaşadım. Ama ikinci sezon kiralayınca Bayern hemen teklif ettim. Sonrada aldım. Bu arada Emre' yi kaçırma derim ben. Soyadını hatırlayamadım şimdi.

Üst Alt