Aslantepe'ye ışıklı sistem (?) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslantepe'ye ışıklı sistem (?)

Cevap: Aslantepe'ye ışıklı sistem (?)

Işıklandırma için philips ile anlaşıldı diye biliyorum.Güzel bir ambians yaratacağına eminim.

Harbuzi mi ? :D valla süper haber fenerli taraftarların verdiği paralar !!! ne de güzel harcanıyor :D

Stadımız ile ilgili olan sitelere baktığımda,böyle birşeyin olmadığını yazıyorlar.

Bir yanlış anlaşılma var bence..Işıklandırma sistemi olacak ama sadece V kolonlara konulacak..Öyle Alianz Arena gibi değil yani..

opr0fsqe213352.jpg

Kaplama olayı şu siyah şerit şeklinde..Işıklandırmada V kolonların altından olacak..Tabi bildiğime göre böyle..Haberdeki gibi olursa süper olur:)

Zaten Allianz arena gibi yapılsa dış kısım o kadar V kolon gibi tasarımlara ne gerek vardı.

Fanatik Gazetesi'nin haberi değil mi bu?! :eek:

Zaten anlaşmalar yapılmış,plan-proje silbaştan değişmez bu konuda,doğru değildir. Maliyet-zaman olayı projelerde önemli mevzu...

Ayrıca Allianz gibi olunca kendine özgü bir tasarım olmuyor her ne kadar şimdikinden daha şık gözükse de...

Çok şatafatlı şeylere gerek yok. Sarı ve kırmızılı sade bir dizayna sahip ışıklandırma yeter diye düşünüyorum.

Yahu boyle birşey olsa maket resimlerden anlaşılırdı zaten dış cephesi stad dışı ışıklandırma maketteki gibi olcagından bu haber yalan.

Ben "V" kolonların bu kadar gözükmesi taraftarı değilim. Fazla "direk" olayı yerine kaplamayla sade ve şık bir görünüm yakalanabilir diye düşünüyorum...

bence ışıklı bir sistem yapılacak ama aynen allianz arenaya benzeyeceği uydurma...

Dış cephe Allianz Arena gibi ışıklandırılacak buraya kadar doğru ama Allianz Arena gibi yuvarlak biçimde çevrelenmeyecek stad. Mevcut konumu ışıklandırılacak.

İki gün sonra moral bozmak için haber yaparlar, toki cimrilik yaptı mıy mıy mıy diye..Şeref yoksunları.

Işıklandırılacak fakat kaplanmayacak kolpalandığı şekilde. Sadece Mete Aratın projesinde ki dış kaplama olacak yani gördüğümüz makette'ki gibi.

a16855be52eb4a93b620d7f3cfcd33a2.jpg

344r4mh.jpg

'V' kolonların, şeritlerin ışıklandırılması yapılacaktır elbette fakat dış görünüm değişmeyecek(kaplanmayacak).

Zaten Allianz arena gibi yapılsa dış kısım o kadar V kolon gibi tasarımlara ne gerek vardı.

Maliyeti uçuk.

Üst Alt