Assaidi Galatasaray'da İddiası!


b90401.jpg
Galatasaray, Dany ve Umut Bulut'un ardından 3. transferini gerçekleştirdi.Haberin devamı GSC Portal'da


 
Cevap: Assaidi Galatasaray'da İddiası!Özgür Sancar haberi ise güvenirim. Müthiş bir haberci.

Bu arada maliyeti çok iyi.
 
Cevap: Assaidi Galatasaray'da İddiası!Genç oyuncu maliyetine alınmış resmen, bu tarz bi adam daha bile alınabilir sağ tarafa
 
Cevap: Assaidi Galatasaray'da İddiası!Daha iyi biri alınırsa anlaşmayı bozar yönetim.

Hayırlı olsun.Assaidi bekletilir daha.
 
Milliyette haber çıkmıştı bugün. Heerenveen 3.75 istediğini biz ilk etapta 2.5 teklif etmişiz ama bu haberi doğrular gibi çünkü Radyospor'a göre 4 vermişiz.
 
Cevap: Assaidi Galatasaray'da İddiası!hayırlı olsun bende çok ümitliyim bu adamdan ribery olmaz belki ama çook faydalı olucak ve avrupanın iyi takımları istiycek bu adamı bizden buna inanıyorum..
 
Cevap: Assaidi Galatasaray'da İddiası!Hayırlısı olsun beklenen isimdi, Çok fazla beklentiye girmeye bu transferde gerek yok, genç hızlı ve teknik bir oyuncu geliştirmesi gereken yönleri var inşallah zamanla istediğimiz düzeye gelir, maliyetide sevindirici yatırım yapılacak bir oyuncu.
 
Cevap: Assaidi Galatasaray'da İddiası!riera 2 katından daha fazla alıyor müthiş iş başarırız ve bu adam parlayabilir %70
 
Cevap: Assaidi Galatasaray'da İddiası!Bence maliyeti normal. 1 sezonluk kontratı kalmış zaten. E tabiki Türkiye'de en az 15 istedikleri için bu rakam iyidir yinede.
 
Üst Alt