Assaidi İmza İçin İstanbul'da - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi İmza İçin İstanbul'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Assaidi İmza İçin İstanbul'da

ismi güzelmiş assaidi. osman assaidi vurdu ve goooollll tam ilker yasinlik..

çok çok süper olur bu adam keita etkisi yaratır bizde. Kanatta hızlı ve çalım atıp içeri girebilen oyuncu her zaman iş yapar.

ben Keita etkisi yaratacağını sanmıyorum. Keita hem hızlı hem teknik aynı zamanda fiziği çok iyiydi. Adam buldozer gibiydi yıkılmıyordu. Ama Assaidi fizik olarak yetersiz ve takım oyununa Keita dan daha az katkısı olan bir oyuncu umarım hayırlı olur..

Bu Ntvspor sallıyor arkadaş :D Adam geldi. oturdu yemek yedi gitti. sadece Ntvspor haber aldı fakat görüntü alınamadı. gittiğinide biliyorlar ve havaalanından görüntü alan yok. enteresan.

ben Keita etkisi yaratacağını sanmıyorum. Keita hem hızlı hem teknik aynı zamanda fiziği çok iyiydi. Adam buldozer gibiydi yıkılmıyordu. Ama Assaidi fizik olarak yetersiz ve takım oyununa Keita dan daha az katkısı olan bir oyuncu umarım hayırlı olur..

1. Assaidi yardımlaşmayı seven bir futbolcu duvar paslarıyla kat etmeyi sever.

2.Evet Keita teknik hızlı ve fizikliydi. Ama Assaidi 2xteknik 2xhızlı Keita nın boğuştuğu defanslar Assaidinin sadece arkasından bakabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt