Ata Aksu da Aday - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ata Aksu da Aday

Cevap: Kürşad Tüzmen ve Ata Aksu da Aday

Ilk mesajini atmissin ve attigin mesaj milleti yalnis bilgilendirmeyin diye bana cakmak olmus,sagolasin alper kardes bizde idaa etmiyorduk zaten hararetle yazdigimiza bakma net bende bilmiyorum delege sayilari,ha bu arada hosgeldin foruma....

Kusura bakma oyle demek istemedim, ozur dilerim. Bu arada hosbulduk. :)

Kürşad Tüzmeni destekleyelim. Adamın açıklamaları harika. Kimsenin gozunun yasına bakmam diyor.

Bursa, GS, Ankaragücü YD'nın karşısında .

YD'i destekleyen kulüplerin delegelerinin de 7de7 full YD'e oy vereceğini nereden biliyorsunuz ?

Daha bunun eski hakemi,topçusu 50 oy var .

Alt liglerden 125 oy var .

Köprünün altından daha çok sular akar daha .

Ankaragücü tüpçünün en ateşli destekçilerinden nedense. Sonuna kadar destekliyoruz zaten kulüpler birliği başkanlığı için de ilk biz önermiştik falan diye açıklama yaptılar.

Kürşad Tüzmen

resmen adaymis benim favorim bu adam,eski bakan bdevaya bir yere adayligini koymaz futbolla alakasi yok,neden aday olsun sifir oy alicaksa,bir iki gün daha bekliyelim tüzmen lehine cekilmeler baslayacaktir.

ya demiröreni elestirmeyen kalmadi

bjkyi yok ettigini bilmeyen kalmadi

adamin ruh hastasi oldugunu bilmeyen yok, kafasi bos oldugunu bilmeyen yok

nasil desteklerler onu, nasil?

Tamam işte tam bize uygun. Vizyonlu,kuralları uygulayacak adamlar bu ülkeye fazla gelir,milletin asabını bozar. Nerede dalavereci,orada biz. Sonra AB'ye falan kızmayalım,gerçekten suyumuz çıkmış bizim.

Küme düşme potasında olanların desteklemesi normal.Tüpçü bunlara bu sene küme düşme olmayacak demiştir.

a)Kürşad Tüzmen : Habertürk canlı yayınından "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız, Türk futbolunun önünü açacağız

b)Ata Aksu : Türk futbolunu gelebilecek her türlü tehlikeden bertaraf etmek için Başkanlığa adayım.

c)Tüp Beyinli : Tek hedefimiz, Türk futbolunu bu kaostan kimse yara almadan, Türk takımları üzülmeden, kurtarmak olacaktır.

Şimdi bu üç kişi arasında 1 tane aptal var onu bulabilir misiniz ?

a)Kürşad Tüzmen : Habertürk canlı yayınından "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız, Türk futbolunun önünü açacağız

b)Ata Aksu : Türk futbolunu gelebilecek her türlü tehlikeden bertaraf etmek için Başkanlığa adayım.

c)Tüp Beyinli : Tek hedefimiz, Türk futbolunu bu kaostan kimse yara almadan, Türk takımları üzülmeden, kurtarmak olacaktır.

Şimdi bu üç kişi arasında 1 tane aptal var onu bulabilir misiniz ?

c) son kararim...:kupa:

Milleti yanlis bilgilendirmeyin lutfen.

Delege sayısı toplamda 303.

- Spor Toto Süper Lig: 126 delege (18 x 7)

- Bank Asya 1. Lig: 36 delege (18 x 2)

- Spor Toto 2. Lig: 34 delege

- Spor Toto 3. Lig: 57 delege

- Diğer: 50 delege

YD'nin KAĞIT ÜZERİNDE 15 X 7 = 105 oyu var .

200 oy dışarıda daha .

Her şey ortada , hiç bir şey belli değil henüz .

şimdi duruma bakacak olursak

türkiye 2020 avrupa şampiyonası ya da olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak gibi gözüküyo

en ciddi adaylardanız

sizce siyasiler demirörenin UEFAyla savaşmasına ve ülkemize böyle bir leke sürülmesine izin verir mi ?

bence vermez

siyaset olaya el atar

bi bakarız kürşat tüzmen tff başkanı olmuş

İçimde bir umut olur normalde kim gelirse gelsin taç giyen baş akıllanır derim ama söz konusu yıldırım demirören olunca korkuyorum adam tam anlamıyla bir facia kendi kulübüde şike suçundan ceza yiyecek o yüzden mutlaka olayın üzerini örtmeye çalışacak yıldırım demirören off offf

Demirören gerekli icazeti ve izni almış gözüküyor, bundan sonraki süreç bizi memnun edecek şekilde ilerlemeyecek. Yapılan alelacele destek açıklamalarına bakılırsa, diğer klüplere gerekli makamların desteği iletilmiş ve kim daha fazla yalaka oyunu başlamış, kimse sırada geride kalmak istemiyor.

Kürşat Tüzmen ise fazla geri planda kaldı, şov yapıyor. Ya da bu sürece sadece göstermelik dahil edildi. Bir desteğe sahip olduğuna ve yakınlık konusuna katılmıyorum, Türkiye gibi oportünist bir yaklaşımın olduğu ülkede artık değerinin de olduğunu sanmıyorum siyasi erkin gözünde.

Sonuçta büyük DY YD, bir şekilde o desteği almış gözüküyor, ben de önceden inanıyordum siyasi gücün Türkiye'nin Avrupa dışında kalmasına müsade etmeyeceğini, ama olaya gerçekçi çerçeveden bakarsak, helal olsun lan, Avrupaya, dünyaya meydan okuyorlar, haddini bildirdiler gibi bir zihniyetin esiri olan vatandaş buna da alkış tutar elbet. Ha belki yakın dönemde seçim olmayacağı için dış ilişkiler daha önemli hale gelebilir, ama sanmıyorum.

UEFA, Yıldırım Demirören'in TFF başkanı seçilmesi halinde, Türkiye'ye yönelik başka bir yaptırıma gerek kalmayabileceğini açıkladı..

:asd: yıkıldım lan :D

Tüpçü TFF Başkanı olduğunda Klüpler 1+1 Türk Oyuncu ile sınırlandırılacaktır..

1 Yedeklerde

1 Tribünde

Üst Alt