atakan kayalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok ilginç bir çocuk. Dün Twitter'da yapılan paylaşımdan sonra meşhur oldu. Herkes onu konuşmaya başladı. Takdir ediyorum 10 yaşında olmasına rağmen yüzlerce kitap okumasını, okuma çabasını. Ama bana çocukluğunu yaşayamıyor gibi geldi. Her gün kitap okumak da iyi bir şey değil bence. Bakışlarında bir donukluk var bu çok kitap okumaktan kaynaklanan bir duygu bozukluğu olduğunu düşünüyorum. Bugünkü röportajlarında da sanki kısa sürede gelen şöhreti kaldıramamış veya şımarmış gibi bir hali vardı. Umarım iyi yerlere gelir.

Anası babası şerefsiz insanlarmış çocuğunu menfaat uğruna harcayacak kadar.

Hiç kimse beni 10 yaşındaki bir çocuğun felsefeyi anladığına inandıramaz. Matematik, müzik vs. farklı dallar. Felsefe imkansız.

Ülkede yeterince filozof var zaten ülkenin kalifiyeli mühendislere ve bilişimcilere ihtiyacı var üretim ve sanayileşme gerekli

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu ülkeden mühendis de zor çıkar.

Ben makine mühendisliği okuyorum ortalama üstü bir okulda. Şimdiden iyi bir yerde de çalışıyorum.

Ama gel görelim bir projeye kalkıştık ABD'de. Kabul de gördük oradan. Sponsorsuzluktan katılamıyoruz.

Bana da proje gibi geldi, zeki insanların düşüncelerinde sistematik birbirine bağlılık olur, bununkiler çok kopuk.

Ayrıca çocuk dahilerin gelecekte başarılı olma oranı maalesef % 1.

Zeka, başarıda bir ayrıntı sadece

Üst Alt