# Atalay Babacan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

konya antalya tarzı bir takıma 6 ay kiralanabilirdi. orda bi bakalım görelim, böyle bir anadolu takımında başarılı olabilirse takıma monte edilir. millet başlamış atalay>belhanda demeye. çabuk gaza gelmeyelim, a takım seviyesinde oynamak güç, istikrar ve kalite ister. Şu net ki atalay A takımda oynayamaz, hele de Belhandayı kesme ihtimali yoktur. Gelecekte olma potansiyeli vardır, bunun içinde o potansiyele ulaşması lazım. Eğer takıma monte edilecekse 6 aylığına anadolu takımına kiralanıp izlenmeli, bakalım orada ne verebilecek

Hoca yedekten bile sokmuyor bunu, celil yunus hatta gökay bunun önünde

Katılamıyorum keza altyapı liglerinde hepsini izledim,birlikde oynarlarken izledim. Bir defa celil ve gökay bizim seviyemizde degil zaten celil artık 21 yasında.altyapidaki oyuncular icinde ise a takımı en fazla ve açık ara hak eden abdussamed sonra atalay sonra yunus... bu cocugu kupa macinda bay şaş sol acık oynatinca resmen dumura ugramisdim ama hasbel kader orta gobege cekilince fişî cekmisdi,fiziksel olarak biraz daha gelismeli ,oyun gorusu,top teknigi ve futbol bilgisi ise belhandadan cok daha iyi.

Ozan Kabak'tan sonra gerekirse bu çocukları belli süre oynatmamak lazım kimse Galatasaray'dan büyük değildir imza atmıyorsa da U21 takımıyla devam etmeli kupada dahi oynatılmamalı... Fatih hocaya güvenmeyen bir zahmet gitsin alt kategoride devam etsin...

U Karakullukcu duyumlarina cok da seyetmemek gerek ama Ozan gibi bunlarin da serbest kalma maddeleri varsa yanasmazlar, dogaldir

Adamlar oynamak istiyor hakli olarak

Ozan gittigi zaman hepsi tweet atiyordu Ozan'in yanindayiz vs. diye demek ki mesele buymus

Basın toplantısında dinledim hoca uğraşıyoruz dedi yeni kontrat için. Bu çocukların menejeri kimse kulübün yasaklı listesine alınmalı. Kurumsal hafızaya bu isim kaydedilmeli. Atalay ve Yunus'un yeterli süreler almamasını artık bu duruma bağlayacağım antrenörlere değil.

Atalay, Yunus, Recep ve Abdusda serbest kalma maddesi vars hic sasirmam.

Bunlara yeni sözlesme önerilmeli. Lazim olursa, madde koyulsun.

Hamburg Stuttgartdan Berkay Özcani satin almisti. O cocugun bir sezonda 500 dakika yapmadigi an, takimi 1 milyona biraka biliyordu.

Hepsini serbest kalma maddesi olarak 15-20 milyon arasi önerilisin. Bir sezonda (bir sezonda uzun sakat olursa gecmesin) 600-700 dakika civarinda oynamadiklari an serbest kalma maddesi 5 milyona falan düser madde koyalim

Zaten biz normalde 6 kupa macindan fazla yapiyoruz. Kupa maclari ve ligde zaten o kadar dakika sansi bulamazlarsa, 5 milyon ödeyecek takim olmaz.

ozan oynadı kendini gösterdi ve gitti daha bunlar hiçbişey yapamadan gitseler nolacak kim alacak

bu çocukları menajerleri zehirliyor tabi cocuklarda da kafa sorunlu muhtemelen aklı olan şu halde takımda kalır

Basın toplantısında dinledim hoca uğraşıyoruz dedi yeni kontrat için. Bu çocukların menejeri kimse kulübün yasaklı listesine alınmalı. Kurumsal hafızaya bu isim kaydedilmeli. Atalay ve Yunus'un yeterli süreler almamasını artık bu duruma bağlayacağım antrenörlere değil.
ff sports
ozan semih ve atalayın menajerlik şirketi+trezeguet :/

cocukları
bu menajerlik şirketine semih abilerinin bulaştırdığına eminim
DvCXykuX4AAGeMA.jpg

Üst Alt