# Atalay Babacan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

Belhanda muhtemelen ağır bir ceza alır. Emre 'de hala iyileşmediğine göre Selçuk 'un filan 10 numara oynayacağını göreceğine bu gözler Atalay çıksın oynasın çatır çatır ...

Genç oyuncularımızı hep böyle durumlarda hatırlıyoruz ve çocukları bildiğin ateşe atıyoruz.
kazanacak vakit coktu usta atalayı,yunus kazanmak için.rodrgiues vs sürünürken.ama fatih hocanın bu inadına laf etmek istemiyorum,2012de de böyleydi.bütün defansın sakatlanması gerekti semihin oynaması için

kazanacak vakit coktu usta atalayı,yunus kazanmak için.rodrgiues vs sürünürken.ama fatih hocanın bu inadına laf etmek istemiyorum,2012de de böyleydi.bütün defansın sakatlanması gerekti semihin oynaması için

Sergen semih ve emre belli tecrubeleri vardi. Semih kartalda falan oynadi keza emre 2009 da girdi a takima. Yani zor bir olay

atalayı dün izledim,fiziksel olarak geçen senenin epey önünde,bayağı baskı yapıp top kapıyor hala a takım için yetersiz göüzksede bu çocuk aklını çok iyi kullanıyor,saha görüşü çok iyi, top ayağına gelince epey geniş bir açıyla sahayı görüyor ,epey epey iniesta izlenimi veriyor bence selçukdan çok daha iyi fiziksel durumda ve takımı bir hayli idare edebilir..

Aslan parçası antrenmanda da çatır çatır gol atıyor ...

Zaten ilk 2000 jenerasyonu çıktığında en önemli oyuncusu Atalay 'dı hem fiziki eksikliği hem yaşadığı sakatlık yüzünden biraz geri planda kaldı ama iyi ki geri planda kalmış fizik olarak gelişti futbolculuğu gelişti özgüveni gelişti

Beşiktaş maçında olmasa bile inşallah Kupa maçında oynar farkını belli eder ...

teknik,saha görüşü ve aklını kullanması çok iyi,fiziksel olarakda geçen yılların çok önünde ve hali hazırda bile selçukdan daha iyi fiziksel durumda,bu çocuk resmen maestro gibi...

Üst Alt