atalay filiz (seri katil) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

atalay filiz (seri katil)

istanbul tuzla'da kaybolduktan sonra cesedi evine 500 metre mesafede bulunan tarih öğretmeni fatma kayıkçı cinayetinin faili.

odtü biyoloji'de doktora yaparken 2013 yılında göktuğ demirarslan ve elena radchikova çiftini öldürüp kayıplara karışmış.

bir başka ilginç nokta ise erasmus'ta göktuğ ile elena'nın tanışmasına vesile olan atalay filiz'in sevgilisi olga seregina'nın da 2011 yılında ortalıktan kaybolmuş olması. olga da interpol tarafından aranıyormuş.

günlerdir medyayı müge anliyi haber bültenlerini istila eden bu şahısın konusu burda nasıl acılmaz

en son izmirde görülmüş kendisi izmirli renktaşlarım bu hiyari görürse haber etsin
4ebf301c0a547791302910d14e0901e9241e86da.jpeg

kendisinin cok zeki oldugu söyleniyor. Tvlerde adamı övüp adama hayran kitlesi bile olusturdu aptal herifler

Gsc adina gördüğüm yerde harcayacagim namussuzu rahat olunuz.
Ha bu arada beyler polis akıllıdır bu adam izmirde de olmaya bilir valizlerle geziyormus olayı da hikaye çok dikkat ceker polis rahat hareket etsin diye salliyorda olabilir.

Çakma seri katil bence, medya abarttı biraz. 2 kişiyi kıskançlıktan öldürüp saklanmış eleman, insan öldürmek için cinsel, sadist ve ya güç gibi motivasyonları yok. Son kurbanı da, kendisinden şüphelendiği için öldürmüş ve paralı çalmış kaçmak için.

Çakma seri katil bence, medya abarttı biraz. 2 kişiyi kıskançlıktan öldürüp saklanmış eleman, insan öldürmek için cinsel, sadist ve ya güç gibi motivasyonları yok. Son kurbanı da, kendisinden şüphelendiği için öldürmüş ve paralı çalmış kaçmak için.

Kendisi seri katil değildir. Seri katillerin belirli ritüelleri olur ve son 4 senede 3 kişiyi öldürmezler. Bağımlılık gibidir bir nevi. Ve kendi imzasını bırakırlar genelde. Bu it amatörün teki. Seri katil diye lanse edilmemeli.

Bu arada Izmir/Buca'da görülmüş en son. Ben de oradayım bu iti görürlerse burada Bucalılar kendileri öldürürler. Gördüğüm gibi yapışırım ben de :)

Abartildi bence daha sağlam seri katiller vardı teknolojinin henüz yapılmadığı dönemlerde Baltalı vardı mesela sırf yaşlı diye 12 kişiyi öldürmüştü.

Kendisi seri katil değildir. Seri katillerin belirli ritüelleri olur ve son 4 senede 3 kişiyi öldürmezler. Bağımlılık gibidir bir nevi. Ve kendi imzasını bırakırlar genelde. Bu it amatörün teki. Seri katil diye lanse edilmemeli.

Bu arada Izmir/Buca'da görülmüş en son. Ben de oradayım bu iti görürlerse burada Bucalılar kendileri öldürürler. Gördüğüm gibi yapışırım ben de :)

Aynen, medya prim yapmak için abartıyor elemanı biraz. Yok çok zekiymiş falan filan :D adam ulu orta yerde bağıra çağıra kadını öldürüyor, yüzlerce iz bırakıyor, onlarca kameraya yakalanıyor, hatta elinde 3-5 çanta bavulla kaçmaya çalışıyor.

Üst Alt