GSC Haber - Ataman: "Yaşananlardan haberim olsaydı, ailemi kaldırır, Burak Elmas ve ailesini oturturdum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ataman: "Yaşananlardan haberim olsaydı, ailemi kaldırır, Burak Elmas ve ailesini oturturdum"

Ergin Ataman: "Yaşananlardan haberim olsaydı, ailemi kaldırır, Burak Elmas ve ailesini oturturdum... Bu yaratılan yaygara ile ne yapılmaya çalışıldığını anlamıyorum. Yarın başlayacak iç saha maçları için tansiyon yaratılmaya çalışılıyorsa, buna gerek yok..."

Ergin Ataman: "Zaten Galatasaray taraftarı her bulunduğu ortamda, geçmişte ve bugün en ağır atmosferi yaratmıştır. Tüm bunlara rağmen Burak Elmas'a karşı bazı görevlilerin anında çözüm üretememeleri nedeniyle yanlış yapıldıysa, Efes takımının başantrenörü olarak özür diliyorum"

Ergin Ataman: "Bizler dostuz ve aile içinde her sorunu çözecek sevgi bağımız kimse tarafından kopartılamaz."

Ergin hocaya yapılan terbiyesizlik kabul edilemez aynı şekilde Efes oyuncuklarına da. sorun ve problem yapılan terbiyesizlik idari kadroya karşı bir tutum dahilinde olmalıdır.

Hocam seviyoruz eyvallah da mühim olan Galatasaray. Zaten hep bu tarz konular olunca iş bizim iç saha maçlarına kaldı mı hemen dostluk naraları atılıyor yok öyle dünya hak edene hak ettiğinden daha fazlası pislikse pisliğin kralı yapılmalı alemin bir enayisi biziz sanki.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt