Atletico Madrid Reyes'i Galatasaray'a satmayacağını açıkladı - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletico Madrid Reyes'i Galatasaray'a satmayacağını açıkladı

Cevap: Atletico Madrid Reyes'i Galatasaray'a satmayacagını acıkladı

İyi ki bi Reyes gelmedi ya, onlar gelmez başkası gelir, yeter ki en hayırlısı gelsin.

Bu adamlar gelmezse, yönetim kendi kendini rezil etmiş olur. Koskoca başkan uçağa bindi gitti, adamları alamazlarsa rezillikten başka bir açıklaması olamaz. Ki alsalar bile, başkanın gitmesi gene yanlıştı.

naklen(habercılere haber vererek uçakla) transfer yapmaları yanlıştı tamam ama başkan zaten futboldan anlamadıgını en başta belirtti..suç başkanın değil yanındakilerindir..reyes gelsede gelmesede yönetime destek olmamız gerektigini dusunuyorum. gerçek taraftar kötü günde belli olur..

reyes'den çok daha iyi futbolcular bulabılıcegımızı dusunuyorum. Ispanyol futbolcular kendı ulkelerı dısında pek başarılı olamıyorlar.O yuzden zaten reyes'in performansı benım için soru işaretiydi. Reyes'inde arsenali bırakma nedenidir ülke özlemi..

Atletico Madrid'in Resmi Sitesindeki REYES Haberi Kaldırılmış.Site Hacklenmiş Olabilir Dedik.Site Geri Alınmış Olabilir..

Ali Dürüst : Resmi Bir Açıklama Olsa Haberimiz Olurdu Görüşmeler Devam Ediyor

Atletico Madrid'in Resmi Sitesindeki REYES Haberi Kaldırılmış.Site Hacklenmiş Olabilir Dedik.Site Geri Alınmış Olabilir..

Ali Dürüst : Resmi Bir Açıklama Olsa Haberimiz Olurdu Görüşmeler Devam Ediyor

Boşyere kendimizi kandırmayalım.Adam açıklama yaptı bizimle kalacak diyor.

Ali dürüst neden hala görüşüyoruz diyor ben onu anlamıyorum arkadaş.

Ana sayfa news sekmesi altında full notice tıklarsanız :

Atlético de Madrid Official Statement

Add as favorite

Print

Send

Share

Last week, Club Atlético de Madrid received an offer from Galatasaray for three of its players: Tomas Ujfalusi, José Antonio Reyes & Diego Forlán. The club granted the Czech defender permissions to talk with the Turkish side only when the terms were right for Atlético de Madrid.

After meeting with José Antonio Reyes and his representative Mariano Aguilar this Monday the 21st of June in Seville, along with the new director of football José Luis Pérez Caminero, all parties agreed to decline the offer from Galatasaray with the player remaining part of the Atlético de Madrid first team squad for the coming season.

yazısını gorursunuz ..

İyi ki bi Reyes gelmedi ya, onlar gelmez başkası gelir, yeter ki en hayırlısı gelsin.

Olay gelip gelmemesi değil ki şimdiye kadar ne kadar iyi niyetli olduklarını, en iyisi için çalıştıklarını düşünsem de acemice davranan bir yönetim var karşımızda. Drogba'nın menejeri de çok büyük bir ihtimalle Chelsea'den istediği teklifi koparmak için Galatasaray'ı kullanıyordur, bu konuda da fazla ümitlenmemek lazım.

Bu topaga görünce fıttırıyorum herkese sayıp sövmek geliyo icimden reyes gelmiyor diye degil bu kadar aptal saptal işler yaptıgımız icin Koskoca kulup baskanı ucakla gitti be daha bişey demiyorum

Olay gelip gelmemesi değil ki şimdiye kadar ne kadar iyi niyetli olduklarını, en iyisi için çalıştıklarını düşünsem de acemice davranan bir yönetim var karşımızda. Drogba'nın menejeri de çok büyük bir ihtimalle Chelsea'den istediği teklifi koparmak için Galatasaray'ı kullanıyordur, bu konuda da fazla ümitlenmemek lazım.

Zaten tek sorun yönetimin iş bilmezliği. Ama 3 yıl başta kalanlar da aynılarını yaptı, bir şans vermek lazım. İlla ki iyi şeyler yapılacak, biraz sakin olmak lazım.

Caminero, ''Türkler müzakereden ne anlıyor bilmiyorum. Biz büyük bir kulübüz gelen teklifleri dinlemek bizim zorunluluğumuz.

Evet dagilabiliriz, profesyonel yonetici, profesyonel transfer komitesi dediler baskan gidip orda rezil oldu.

Bu adamlar gelmezse, yönetim kendi kendini rezil etmiş olur. Koskoca başkan uçağa bindi gitti, adamları alamazlarsa rezillikten başka bir açıklaması olamaz. Ki alsalar bile, başkanın gitmesi gene yanlıştı.

Klubu ile her gorusulen oyuncu ikna edilecek diye bir kural yok. Sozlesmesi devam eden oyuncularla klupleri ile gorusmeye baslanir, bu sirada karsi taraf karar degistirirse bunu gunahi talepte bulunan taraf degildir. Diger yandan iki klup anlassa bile ,oyuncular ile gorusmeye basladiginda olumsuz sonuc da her zaman ihtimal dahilinde. Burada anlasilamayan sey nedir ?

Cevap: Atletico Madrid Reyes'i Galatasaray'a satmayacağını açıkladı

Resmen fiyasko.. Adnan Polat ve Sezgin bizi böyle rezil etse, değil ihraç; sınırdışı edilirlerdi..

Cevap: Atletico Madrid Reyes'i Galatasaray'a satmayacağını açıkladı

Bıktım reyesindende forlanındanda ne yahu bu.Reyes gibi adama cok ihtiyacımız var o ayrı ama olmuyosa da olmuyo.Ayrıca atletico nun nasıl bir kulup oldugunu goruyoruz.

Üst Alt