Atlético Madrid Takip Başlığı - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atlético Madrid Takip Başlığı

atletico ve simeone için tarihi bir fırsat var bu sene. Real Madrid gerek transfer yapamaması, gerek stadsızlık, gerek doymuşluk derken hiç iyi değil.

Barcelona'da zaten Messi sorunu yeterli. Takımın belki de en formda ismi 17'lik Fati de 4 ay yok. Simeone 8-9 senedir çalışıyor Atletico'da ama ilk 4 sene sonrası bana göre oldukça başarısızdı.

İlk 4 sene oldukça düşük bütçeyle Messi-Ronaldo'nun Prime zamanlarında onlara meydan okuyordu. Ancak son 4 sene makası kapattılar, 70-80 hatta 126'ya adam alacak kadar zenginler artık. Yepyeni stadları da var ama hiç bir başarı yakalamadı.

Bu sene İspanya basınına ve Avrupa'da da bakıyorum herkes Atletico bu sene ligin favorisi diyor. Bakalım Simeone başaracak mı?

atletico ve simeone için tarihi bir fırsat var bu sene. Real Madrid gerek transfer yapamaması, gerek stadsızlık, gerek doymuşluk derken hiç iyi değil.

Barcelona'da zaten Messi sorunu yeterli. Takımın belki de en formda ismi 17'lik Fati de 4 ay yok. Simeone 8-9 senedir çalışıyor Atletico'da ama ilk 4 sene sonrası bana göre oldukça başarısızdı.

İlk 4 sene oldukça düşük bütçeyle Messi-Ronaldo'nun Prime zamanlarında onlara meydan okuyordu. Ancak son 4 sene makası kapattılar, 70-80 hatta 126'ya adam alacak kadar zenginler artık. Yepyeni stadları da var ama hiç bir başarı yakalamadı.

Bu sene İspanya basınına ve Avrupa'da da bakıyorum herkes Atletico bu sene ligin favorisi diyor. Bakalım Simeone başaracak mı?

galiba acayip işler olmazsa başaracaklar. Thomas Partey'i sürpriz şekilde son dakika kaybettikten sonra lig içinden Kondogbia hamlesi güzel oldu.

Atletico, Diego Costa'nın kişisel nedenlerle kulüpten ayrılmak istediğini yönetime ilettiğini ve bu isteğin kabul edildiğini duyurdu.

2 Levante ve Huesca maclarinda kaybedilen puanlari telafi etmek icin bu maci kazanmalari gerekiyordu ve kazandilar.

Kalan fikstürde net 7 galibiyet bekliyorum. 5 zor maclari var. 6 ve 8 puan fark attiklari Real ve Barcelona'nin fikstür avantaji var diyemeyiz.

Getafe (D) 3
Alaves 3
Sevilla (D)
Betis (D)

Huesca 3
Bilbao (D)
Eibar 3
Elche (D) 3
Barcelona (D)
Sociedad

Osasuna 3
Valladolid (D) 3