Atletico Madrid'in Şampiyonluğu, Süper Lig'i 2. Sırada Bitirecek Takıma Yaradı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletico Madrid'in Şampiyonluğu, Süper Lig'i 2. Sırada Bitirecek Takıma Yaradı!

28e33fd74a9445408c9d7a3b4bb8701b.jpg

Atletico Madrid’in Uefa Avrupa Ligi şampiyonu olması Türkiye Ligi’ni ikinci bitirecek takıma yaradı. Lig ikincisi, Şampiyonlar Ligi ön elemesinde bir tur az oynayacak.

Spor Toto Süper Lig’i ikinci sırada bitirecek takım gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’ne 2. ön eleme turundan katılacaktı. Ancak Atletico Madrid’in Uefa Avrupa Ligi’ni kazanmasıyla sıralama değişti. Fransa Ligi üçüncüsü ile Çekya şampiyonu direkt gruplara kaldı.

Türkiye Ligi’ni ikinci sırada bitirecek takım da 2. ön eleme turu yerine 3. ön eleme turundan başlama hakkı kazandı. Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu maçları 7-8 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

Bu arada Atletico Madrid'in şampiyonluğu, İspanyol ekibinin kasasına toplam 26.6 milyon Euro'nun girmesini sağladı. 2013/14'te Şampiyonlar Ligi finalinden toplam 50 milyon, iki sezon önce yine Şampiyonlar Ligi finalinden toplam 69 milyon 565 bin Euro'yu kazasına koyan Atletico Madrid, bu sezon Avrupa Kupaları'ndan toplam 26.6 milyon Euro kazandı.

Ntvspor

Fener'in işine geldi desene adamlar şampiyonlar liginde gruplara kalabilmek için artık daha çok ümitliler.

Sevindim bu habere..

Varsın bizim Avrupa'dan alacağımız para ikiye bölünsün ama iki Türk takımı temsil etsin şampiyonlar liginde Türkiye'yi.

Fener'in işine geldi desene adamlar şampiyonlar liginde gruplara kalabilmek için artık daha çok ümitliler.

Sevindim bu habere..

Varsın bizim Avrupa'dan alacağımız para ikiye bölünsün ama iki Türk takımı temsil etsin şampiyonlar liginde Türkiye'yi.
2 takıma okeyde , paranın bölünmesi olduğu için inş. katılamazlar diyorum uefada başarılar dilerim tabii şahsi düşüncemdir

Basel,Ajax,Paok ve Sturm Graz'dan 2 takim tur atlayacak.

Sonra bu 2 takim Fb,Benfica,Dinamo Kiev,Spartak Moskova,Anderlecht/Standard Liege,Slavia Prag/Sigma Olomouc'tan olusan 3.tura katilacak.Bu 8 takimdan 4'u tur atlayacak.

Sonraki turda da 4 takimdan ikisi gruplara kalacak.

Benfica ve Kiev'in puani fenerden yuksek.Ilk turdaki 4 takimdan 3'unun puani da fbden yuksek.Oradan da bir takim gelecek.Yani Sturm Graz turlamazsa veya Anderlecht liginde 2. olursa Fb seri basi olamayacak.

Ilk turda Fb'nin muhtemel rakipleri

Benfica
Basel
Kiev
Ajax

Bence sanslari yuzde 49

Sonra bu 2 takim Fb,Benfica,Dinamo Kiev,Spartak Moskova,Anderlecht/Standard Liege,Slavia Prag/Sigma Olomouc'tan olusan 3.tura katilacak.Bu 8 takimdan 4'u tur atlayacak.

Benfica ve Kiev'in puani fenerden yuksek.Ilk turdaki 4 takimdan 3'unun puani da fbden yuksek.Oradan da bir takim gelecek.Yani Sturm Graz turlamazsa veya Anderlecht liginde 2. olursa Fb seri basi olamayacak.

Benfica
Basel
Kiev
Ajax

Bence sanslari yuzde 49

güzel bilgi renktaş, benfica ve kiev çıkarsa elenirler, basel ve ajax çıkarsa elerler.

Bence fenerin şansı yüzde 50..

Bir de seri başı olsalardı muhtemel rakipleri kimler olurdu onu paylaşabilir misin?

Benfica
Basel
Kiev
Ajax

Bence sanslari yuzde 49

rakipler güzel 4 üde fb'yi eler.

Sevindim bu habere..

Dostum soyisminin hakkini verme plz . Paranin bolunmesi onemli bir meblag degil , 15 yerine 10 aliriz

Ama fb neden katilim ve reklam payi ile bizle ayni parayi kazansin

Benfica
Basel
Kiev
Ajax

Bence sanslari yuzde 49
Aykut hocam uefa avrupa ligine katılmak için elinden gelen mücadeleyi verecektir şüphesiz

Ajax da Fb gibi CL elemelerinde loser.Bjk bu sene Portekiz lideri Porto'yu perisan etti.Benfica da farksiz degildir.Basel de guclu degil.Kiev gelirse iyi olur diyorum.O kadar da sanssiz degiller bence.

Ajax doğru looserdi onla kafa kafaya oynar fb

ama gerisi eler looserlik devreye girecek illa ki aykut gitse yeni hoca gelse hele şu takımla hiç bir halt yapamaz baya kötüler , şu takımları eleyecek güç yok hele kiev gelirse dediğin gibi perişan ederler.

Aykutum hocam bu işllerle pek uğraşmaz.
Azizim başganım becermiştir..

taktik maktik yok BAM BAM BAM
ŞAFAK 51.5'

Ben hic bir türk takiminin öyle kolay kolay ön elemeden CL ye katilabilecegini düsünmüyorum.

Bu yüzden pek sey etmemek lazim yani. Hele hele konu Fener oldu mu böyle maclarda adamlar hic gün yüzü görmüyor yaptiklari onca pislikler onca serefsizlikerin acisi hep böyle final maclarda bir bir cikiyor bunlardan. Ilahi adalet iste.

Üst Alt