Atlético'dan Eljif Elmas'a 15 Milyon Euro! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atlético'dan Eljif Elmas'a 15 Milyon Euro!

44960

Atletico'nun bir süredir takipte olduğu belirtilen futbolcu için 15 milyon euroluk bir teklif yapmaya hazır olduğu öne sürüldü.

Makedon futbolcuyla daha önce Lazio, Fiorentina, Tottenham gibi ekiplerin de ilgilendiği belirtilmişti.

Tuttomercato'nun haberine göre forvet takviyesi yapmak isteyen Fenerbahçe de bu transfer kapsamında Atletico'nun Hırvat golcüsü Nikola Kalinic'e ilgi gösterebileceği not düşüldü.

Kaynak: Skorer

15 kimse vermez Ozan bile kaça gitti

Max 10 milyon görür onu da Atletico tarzı takım değil EPL orta sıra takımları verebilir.Bayılıyorlar böyle genç oyunculara para bayılmaya

Gençlerin Avrupa şampiyonasında turnuva 11'ine seçilen, CL'de oynadığı yetmezmiş gibi bir de takımın çoğu maçta en iyisi olan Ozan Kabak bile 11'e gitti. 6-7M'dan fazla verecek çıkmaz şu an. O da en iyi ihtimalle.

Goran Pandev: "Inter’den Eljif Elmas’la ilgili bir telefon aldım. Eljif hakkında benden bilgi istediler. Eljif Elmas’ı Inter formasıyla görmek isterim. Özellikle Inter’e Antonio Conte gelirse, 3-5-2 sistemi tam Eljif’e göre olur"

15 milyon demedim 15 mi yuro dedim

25325687-15-euro-cash-back-concept.jpg

Üst Alt