atom bombası sonrası olası hükümet ve havuz medya açıklamaları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

atom bombası sonrası olası hükümet ve havuz medya açıklamaları

Eksisözlük de gördüm başlığı ve yaratıcı bulduğum mesajları sizler için derliyorum.

Benzerini sizlerden de beklerim.

" ak parti trafik sorununu da çözdü, ne yol kaldı ne insan "

''bu işin fıtratında bu var''

''kimyasala alışmalıyız''

''füzyonu en iyi biz biliriz''

''atom enerjisi göz kamaştırdı''

''sabrımızı sınamasınlar''

''ülke bağırsaklarını temizliyor''

Ben Bu konunun eglence araci olarak kullanilmasina karsiyim..o eksi sözlükteki dingiller biraz empati yapsin, patlamada ölen kisiler arasinda en sevdikleri kisilerde olsa acaba böyle komik!!!likler yapabilirlermi??

Ben Bu konunun eglence araci olarak kullanilmasina karsiyim..o eksi sözlükteki dingiller biraz empati yapsin, patlamada ölen kisiler arasinda en sevdikleri kisilerde olsa acaba böyle komik!!!likler yapabilirlermi??

Eksisözlük'ün son dönem berbat bir yer olduğu konusunda hem fikir olsam da bu başlık bence açılan en zekice başlıklardan biri olmuş son dönemlerinde ki.

Bu tarz şeyleri duyacağımız nerede ise kesin çünkü.

Bazen mizah en iyi eleştiri aracı olur. Eğer komedi gibi açıklamalar değil de bunu eleştiren bir mizahi yazı tepki çekiyorsa zaten başlı başına sıkıntı.

İnsanların dengesi kaydı malesef neye tepki vereceklerini şaşırdı.

Birde Numan Kurtulmuş'un bugünkü açıklamasını düşünebiliriz.

Atom bombası sonrası ilk açıklamasında "Şükürler olsun milletimiz güzel bir sınav verdi"

Canlı bomba ölü olarak ele gecirildi

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Milletçe kenetlenmemiz gerekiyor.
Bizi yıldıramayacaklar.
olayların üzerine kararlılıkla gidiyoruz.
Bu konu ile ilgili hiç bir güvenlik zaafiyeti yoktur.
Atom bombası bakanlığını en kısa zamanda devreye sokacağız.
Kimse endişe etmesin MKE nin elinde her bir vatandaşımıza yetecek şekilde gaz maskesi vardır.

Ekşi sözlükte bugün olmayan patlama için halkı paniğe sevk edecek başlıklar açılıyor. Sonrasında sevdiklerimize ulaşmak için bin bir sıkıntı çekiyoruz. Bunu bana bugün yaşattılar. Şu konuda bari goy goy sizlerden ricamdır yapmayalım.

Üst Alt