Aubameyang: ''Ailemle birlikte burada kendimizi evimizde hissediyoruz'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aubameyang: ''Ailemle birlikte burada kendimizi evimizde hissediyoruz''

pierre-emerick-aubameyang.jpg

Bu sezonki performansıyla Avrupa devlerinin yakın takibine giren Gabonlu yıldız, yakın gelecekte Borussia Dortmund'dan ayrılmayı düşünmediğini söyledi.

Borussia Dortmund'un parlayan yıldızı Pierre-Emerick Aubameyang, takımındaki geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Bu sezon müthiş bir çıkış yakalayan ve şu ana kadar çıktığı 40 resmi maçta 35 gole imza atan Aubameyang, daha önceden Real Madrid forması giymek istediğini açıklamıştı. Ancak Aubameyang Alman medyasına yaptığı açıklamalarda bunun kısa vadede gerçekleşmeyeceğini dile getirdi.

Kicker'a konuşan 26 yaşındaki oyuncu, "Dortmund, futbol için adeta çıldıran bir şehir. Son yıllarda Avrupa'nın en fazla seyirci ortalamasına sahip takımıyız. Güvenli bir şehirde yaşıyoruz ve ailemle birlikte burada kendimizi evimizde hissediyoruz." dedi.

REAL MADRID KONUSU

Aubameyang, Real Madrid hakkında geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu açıklamayla ilgili ise şöyle konuştu: "Bir gün Real Madrid'de oynamak istediğimi asla gizlemedim. Ama diğer yandan da Borussia Dortmund ile olan sözleşmemi hiç düşünmeden 2020 yılına kadar uzattım. Burada kendimi çok iyi hissediyorum."

GOAL

Dortmund da suanda iyi zaten, eger bir gun takim degistirecekse Ispanya ligi onun stiline uygundur ama Real de Benzema varken asla 1. santrafor olamaz.

Hey gidi be Saint-Etienne forması giyerken,maskeyle şov yaparkene överdim

Futboldan anlayanlar nasılda kendini belli ediyor
[h=3][/h]

Üst Alt