Avast Antivirus'un Verdiği İndirim Kuponları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avast Antivirus'un Verdiği İndirim Kuponları

bugün buna şans eseri denk geldim renkdaşlar. flo'ya bot almak için gitmiştim ama numarası yoktu. eve gelip internetten bakayım dedim. baktım aradığım botu ve numarayı buldum. sepete ekledim. tam alışverişi tamamlayacam. sitenin üstünde avastın simgesi var, 4 adet kupon mevcut diyor. geldim üzerine kategoriler falan var. her neyse 30 tl'lik kupon buldum. normal mağazada 200 liraya satılan bot, internette de aynı ücretti. satın alma kısmına girip kodu girince 170'e geldi. kısa günün karı

bunun gibi çeşitli sitelerde de mevcut olduğunu gördüm. mesela markafoni, aliexpress, gearbest vs. bilenleriniz vardır belki ama bilmeyenler varsa belki işinize yarayabilir diye sizleri de bilgilendireyim dedim renkdaşlar

Siz şimdi flo'dan 200 tl (170 her neyse ) bot aldığınızı mı söylüyorsunuz.

Eğer marka bir bot değilse paranıza yazık etmişsiniz.En dandik mağazalardan biridir flo, çin işinden hallice botları var.

Piyasada bilimum iyi markanın kampanyası varken , misal inci'den eşime 150 tl'ye bot aldım.Normalde 300 küsür.Şu an ciddi ekonomik kriz var herşey yarı fiyatına hatta daha da ucuza.Alıcaksanız kaliteli markalara bakın.

Bugün markafoni'de hotiç markasında sepetin yarısı bedavaydı. Ayrıca bi kupon daha vardı 20 liralık herkese verilen.
200 liralık bot 70'e falan geliyordu

Siz şimdi flo'dan 200 tl (170 her neyse ) bot aldığınızı mı söylüyorsunuz.

Eğer marka bir bot değilse paranıza yazık etmişsiniz.En dandik mağazalardan biridir flo, çin işinden hallice botları var.

Piyasada bilimum iyi markanın kampanyası varken , misal inci'den eşime 150 tl'ye bot aldım.Normalde 300 küsür.Şu an ciddi ekonomik kriz var herşey yarı fiyatına hatta daha da ucuza.Alıcaksanız kaliteli markalara bakın.

lumberjack aldım renkdaş. kendi şubesi de vardı yanda orda da yoktu numara. flo marka değil yani. kendinin 30 liraya vardı botu

Son düzenleme:
lumberjack için çok fazla para vermişsin dayanıklı bir ayakkabı ama ağırdır genelde.Bence daha kaliteli ayakkabılar alabilirsin.mesela CAT 175 tl'ye düşmüştü daha iki gün önce.

neyse güle güle giy.

şöyle ki 3-4 marka denedim. cat de vardı bunlar arasında. bir önceki kullandığım greyder'di. içlerinde en kibar duran lumberjack'ti. diğerleri klasik geniş kaba kalıp. ondan dolayı bunu aldım. bakalım memnun kalacaz mı

Üst Alt