Avrasya Tüneline İsim Aranıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrasya Tüneline İsim Aranıyor!

Evet arkadaslar Istanbulda bogazin altinda yapilan/yapilacak Avrasya tüneline isim araniyor ve bu isim icin herkes öneride bulunabiliyor ulastirma bakanliginin web sitesinden. 1Aralik da baslayan oylama 10 Aralik'a kadar sürecek

Önerinizi asagidaki siteden iletebiliyorsunuz. Dedikodulara göre yaris Abdulhamit tüneli ve Atatürk tüneli arasinda gidiyor.

Ilgilenenler buradan: Avrasya tuneline isim onerileri oyunu kullanabilir.

Ben Atatürk dedim. Ne yazik ki sonuclar görüntülenmiyor.

Evet arkadaslar Istanbulda bogazin altinda yapilan/yapilacak Avrasya tüneline isim araniyor ve bu isim icin herkes öneride bulunabiliyor ulastirma bakanliginin web sitesinden. 1Aralik da baslayan oylama 10 Aralik'a kadar sürecek

Önerinizi asagidaki siteden iletebiliyorsunuz. Dedikodulara göre yaris Abdulhamit tüneli ve Atatürk tüneli arasinda gidiyor.

Ilgilenenler buradan: Avrasya tuneline isim onerileri oyunu kullanabilir.

Ben Atatürk dedim. Ne yazik ki sonuclar görüntülenmiyor.

twitter da abdülhamit icin manyak propaganda vardi

Yakında daha büyük tüp tünel için ihale yapılacak yani bundan büyük olacak o yüzden Avrasya tüneli en güzel isim olur.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İllaki siyasetçi mi olmalı sizce? Neden bir bilim adamının,sanatçının,sporcunun ismi verilmesin? Her taraf siyasetçi ile doldu.

Hem gereksiz çekişme oluyor. Ya Avrasya olarak kalsın ya da siyasetçi verilmesin bence.

Atatürk sadece bir "siyasetci" mi?

Dediğimi mutlaka anlamışsındır. Atatürk tabiki siyaset üstü bir kişilik ama her tarafa ismi verilmemeli bence.

Piri Reis,Barbaros Hayrettin,Kaşgarlı Mahmut,Cahit Arf,Hazarfen Ahmet Çelebi vs. gibi insanların isimleri verilmeli bana göre.

Bu dediğim gibi benim görüşüm ama bu tip bilim dünyasına katkı sağlamış insanlarda onurlandırılmalı.

tünellere kişilerin ismi verilmemeli milletimize mal olmuş kişileri dejenere etmekten başka hiç bir işe yaramaz bence
bir süre sonra tüneli tamlaması konuşurken düşecek şu hale gelecek

..... girdim
..... içindeydim
..... içindeyim
..... giriyorum
.
.
Avrasya tüneli de geç

Üst Alt