Avrupa 3. Ön Eleme Turu'ndaki Rakibimiz Maccabi Netanya - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa 3. Ön Eleme Turu'ndaki Rakibimiz Maccabi Netanya

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Olası Rakibimiz Sliema/M. Netanya Galibi Olacak

iyi kura iki takımda Tobol la aynı klas da As oyuncularınd a 30 temmuz a kadar %100 olacağını düşünürsek zorlanmadan lige ve play off maçına iyi birer hazırlık maçı olur.

iki takım da çok zayıf. ama inşallah malta takımı gelir.

Ben ismi duyulmus rakipler isterdim.Adi sani duyulmamis takimlara hep zorlaniyoruz.Milli takimlar da da boyle kucuk takimlarda zorlaniyoruz en buyuklerine kok sokturuyoruz.Motivasyon eksikliginden sanirsam.

Bizim dişimize göre rakipler gruplarda geleceği için bu eleme turlarını rahatlıkla geçmemiz lazım.

İlk maç Malta'da 0-0 berabere bitti. Maccabi Netanya, Sliema Wanderers'a göre (zaten) avantajlı durumda.

Buradan da playoff turuna kalacağımızdan hiç şüphem yok. Ancak ne olursa olsun rakip hep ciddiye alınmalıdır.

Natanya çıkacak muhtemelen.Umarım taraftar siyasi olaylara girişmez.Sadece takımımızı destekler...

bakalım üst tura çıkacak mıyız? bu kadar kesin konuşmayalım.

Hem biz hem Fener üst tura çıkarız. hatta gruplara da kalırız. Ama Sivas'ın işi kendi içinde. Geçen sene top oynayan takımı önüne gelen simit yapıyo.

bakalım üst tura çıkacak mıyız? bu kadar kesin konuşmayalım.

En kötü ihtimal 4 forvete falan çıkarız maçta. İlk maçta da görmüşsündür. Savunmalarına kadar çok rahat gelebildik. Sorun o sert savunmayı aşabilmek. Onu da ara paslarla veya duvar paslarıyla halledebiliriz. En kötü frikiklerden şansımızı deneriz. Ben çıkacağımızı düşünüyorum.

Tobol rezilliği yaşamak istemiyorum birdaha!!!Adam gibi çıksınlar 5 tane atsınlar!

tobolu rezil ederiz ali sami yende .

bu turuda netanya geçerse deplasmanda işimiz zor olur ilk maçtan bitirmeliyiz olayı

Yine yedeklerle çıksak da kazanırız Tobol maçını.

uefa turu geçememiz halinde tabiki geçecegiz 30 temmuzda yapacagımız ilk maçı deplasmana aldı sıkıcı bir durum biraz.

Üst Alt