Avrupa 3. Ön Eleme Turu'ndaki Rakibimiz Maccabi Netanya - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa 3. Ön Eleme Turu'ndaki Rakibimiz Maccabi Netanya

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turunda Sliema/M. Netanya Galibiyle Oynayacağız

israil ve malta çok ters ülkeler...dikkatli olmalıyız!

İlk maç Sliema 0-0 M.Netanya,büyük ihtimalle Netanya çıkacak,İsrail olması bi yanda iyi aslında çünkü bize çok yakın ulaşımı rahat olur,ama taraftarı ateşli olur bu da dezavantaj.Ligi geçen sene 4. bitirmişler..

Ilk macta 0-0 berabere kalmislar, ikinci mac Israil'de. Tobol'dan sonra fazla guclu olduklarini dusunmuyorum. Sahsi fikrim Malta ekibinin gecmesi sartlar acisindan daha olumlu olur. Israil taraflari karisik, hic gerek yok...

Yalnız transfermarkt ' a göre Sliema'nın sadece 9 futbolcusu var :D:D:D:D:

Ilk mac 0-0, ikinci mac Israil'de. Umarim Malta ekibi gecer, Israil taraflari karisik, hic gerek yok...

malta takımı çıksa daha iyi olur şimdi israil takımı çıkarsa bir sürü polemik siyasi çatışmalar falan birde ters geliyor israil takımları en azından malta takımı çıkarsa bir sürü şampiyonluğu falan varmış daha iyi motive oluruz.

Muhtemel rakiplere bakınca bunların geleceğini hissettim ama buraya yazmaya üşendim. :) Hayırlı olsun, iyi bir kura çektik.

malta takımı çıksa daha iyi olur şimdi israil takımı çıkarsa bir sürü polemik siyasi çatışmalar falan birde ters geliyor israil takımları en azından malta takımı çıkarsa bir sürü şampiyonluğu falan varmış daha iyi motive oluruz.

Valla ne bileyim Malta şampiyonu oldular diye ekstra bir motivasyonda olacağımızı ummuyorum pek. Malta'nın sonuncusuna karşı da aynı motivasyonda olurlar bizim oyuncular. Doğru mu, değil tabii ki ama ben öyle tahmin ediyorum. Top yuvarlaktır ama şunu unutmayalım, bu takımlar Tobol gibi hazır olacaklar mı? Tobol her anlamda hazır olan ve yüzde yüzünü verebilecek bir fizik güce ve olgunluğa sahipti. Bunlarda da ligler herhalde bir nevi bizim liglerimiz gibi bir ajandaya sahiptir. O yüzden bizimkiler yine antrenman maçına çıkıyorlarmış gibi oynayabilirler.

23 Haziran 2009 Salı

Geçtiğimiz yıl Lothar Matthaus'un çalıştırdığı İsrail Ligi takımlarından Maccabi Netanya, kulüp sahibi Daniel Jammer tarafından 6 milyon dolara satışa çıkarılmış...

Yurt içi transferlerde konuşulan paraları düşündüğümüzde, Türkiye Ümit Milli Takımı'nda oynayan geleceği parlak bir oyuncuya talip olmak yerine Netanya'yı satın almak daha makul gözüküyor. Üstelik İsrail takımı, ligi 4.bitirdiğinden gelecek yıl Avrupa Ligi'nde mücadele edecek. Pilot takım arayanlara duyurulur...

Kaynak: https://menbehindball.blogspot.com/2009/06/maccabi-netanya-fc.html

İlginç bir bilgi..

Sliema Wanderers F.C.

Kadrosu

No. Pozisyon Player

1 GK Henry Bonello

2 DF Alex Muscat

3 DF Ian Azzopardi

4 MF Luca Martinelli

5 DF Josef Mifsud

6 MF Ryan Fenech (on loan from Ħamrun Spartans)

7 MF Noel Turner (captain)

8 MF Mark Scerri

9 FW Jean Pierre Mifsud Triganza

10 FW Miguel Ciantar

41 FW Arikan Yuzbasiogullari

11 MF Matthew Bartolo

12 GK Simon Agius

13 DF Clifford Gatt Baldacchino

14 FW Ivan Woods

15 DF Lucian Dronca

16 GK Jeremy Alden

18 FW Amadeo Mercieca

19 DF Ian Ciantar

20 DF Giuseppe Muscat

21 DF Sam Furfaro

22 MF Roderick Bajada

23 MF John Mintoff

77 DF Clayton Failla

kaynak:wiki

Sıktı artık mahalle takımları ile oynamak.

bu zihniyette olursak daha çok tromso faciası yaşarız biz.koskoca GS dün gördük mahalle takımını.çatır çatır oynadılar.artık kimseyi küçümsemeyin.bolivya gibi bir ülke arjantine 6 tane sallıyosa artık küçük takım kalmamıştır.

İsrail takımı gelsin,onları yenmek güzel olur.

Üst Alt