Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası | 23 Eylül - 2 Ekim | Ntv Spor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası | 23 Eylül - 2 Ekim | Ntv Spor

Cevap: Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası | 23 Eylül - 2 Ekim | Ntv Spor

Yarı finaldeyiz ulan yarı finalde helal kızlar helal müthiş

Hayatımda ilk defa bir voleybol maçında bu kadar gaza geldim :D

Bayan voleybolda özel bir şansımız vardır zaten Rusya'ya. :)

Çok büyük iş yaptık gerçekten, şampiyonluğa kadar gider bu işin sonu. Daha önce erkek basketbolda, bayan basketbolda, bayan voleybolda Avrupa 2. olmuştuk. Şampiyonluk gelsin artık. :)

Tebrikler Filenin Sultanları ! Müthiş bir galibiyet..

A Milli Takımımız'ın yarı finaldeki rakibimiz yarın akşam oynanacak olan Sırbistan - Polonya maçının galibi olacak.

Sıra büyük ihtimalle Sırplardaymış

:)

Oyuncumuz İtalyan Le Bıanco

müthiş oynuyor

İtalyanlar yarı finalist diyebiliriz

İyi servis,manşeti sıfır bir rakip ve mükemmele yakın blok tutan orta oyuncular.

Naz Aydemir'in başarıda adının geçmemesi de ayrı bir güzel.

tebrikler kızlar. gizem artık oynasın. rakibimiz sırbistan olur. brokacevic inşallah tutuk bir gününde olur. ilerki yıllardada bizim formayı giyer inşallah.

Monza'da İtalyanları kendi sahasında yendik, şimdi Belgrad'ta Sırpları yenersek çok iyi olur. :D Madalya almadan dönersek çok yazık olur.

Bu arada Sırbistan 3-0'la geçti.Yaz başında kendi sahamızda oynadığımız maçı 3-1 kaybetmiştik.Ev sahibi,zor maç umarım yine hedef maç sendromuna yakalanmayız.

Galatasaraylıyım deyip karşı tarafta oynayanlardan nefret ediyorum.Karakter durumunu ve aramızda geçen imza meselesini saymıyorum bile.:)

Oynamasını pek takmadım da ondan sonra 100 yıllık Fenerli gibi davranması falan gıcık etti. Hatta bir yerde okumuştum sanırım şu Kadıköy'deki sadece kadınların alındığı maça da gitmiş sakat :p haliyle. Zaten karakterini biz biliyorduk, bilmeyenler de son olayla görmüş oldu. :) Sahada kendini beğenmiş halleri, orda burada çok hırslıyım deyip Batuhan kadar bile hırslı olmaması, her mikrofona atlayıp çağırılsa Bergama TV'ye bile çıkacak olması ayrı itici özellikleri. En çok da voleybolu yeni tanıyanların yaşına bakıp Naz için büyük yetenek, geleceği parlak falan demesine sinir oluyorum. Kaç yıldır gerilediğini, 3-4 yıl öncesinde falan daha iyi olduğunu bilmesek yutacağız. :) Bir de bu Cenk Akyol'un manitasıymış galiba. Tencere kapak diye buna derim işte. :D Çok büyük oyuncu olacak deninip hiçbir baltaya sap olamayan futbolcu oğulları olması muhtemel. :D

Oynamasını pek takmadım da ondan sonra 100 yıllık Fenerli gibi davranması falan gıcık etti.

Benimde anlatmak istediğim tam olarak buydu sağolasın.:)

Hatta bir yerde okumuştum sanırım şu Kadıköy'deki sadece kadınların alındığı maça da gitmiş sakat :p haliyle. Zaten karakterini biz biliyorduk, bilmeyenler de son olayla görmüş oldu. :) Sahada kendini beğenmiş halleri, orda burada çok hırslıyım deyip Batuhan kadar bile hırslı olmaması, her mikrofona atlayıp çağırılsa Bergama TV'ye bile çıkacak olması ayrı itici özellikleri. En çok da voleybolu yeni tanıyanların yaşına bakıp Naz için büyük yetenek, geleceği parlak falan demesine sinir oluyorum. Kaç yıldır gerilediğini, 3-4 yıl öncesinde falan daha iyi olduğunu bilmesek yutacağız. :) Bir de bu Cenk Akyol'un manitasıymış galiba. Tencere kapak diye buna derim işte. :D Çok büyük oyuncu olacak deninip hiçbir baltaya sap olamayan futbolcu oğulları olması muhtemel. :D

Zamanında bunun için Bahar Urcu'yu yolladılar o kadar yetenekliydi ve hakkını da veriyordu işte 16 yaşında şampiyon olması sonrası Avrupa'da final four vs... ama üstüne koyamadı işte.Bunu Eczacı'nın İtalyan Hocası gördü söyledi sonra adam kötü oldu,geldiği nokta da ortada.

Antipatikliğine söylenecek söz yok Eczacı-Fener serisinde tribünde kendisi hakkında söylenen lafları biliyor buna rağmen böyle.Buna para aşkı mı diyoruz sağa sola yaranma mı diyoruz onu zaman gösterecek.

Üst Alt