Avrupa Bu Maçı Konuşuyor l Zagreb 1-7 Lyon - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Bu Maçı Konuşuyor l Zagreb 1-7 Lyon

Cevap: Avrupa Bu Maçı Konuşuyor l Zagreb 1-7 Lyon

Ajax lı olmak istemezdim şimdi kudurmuştur hepsi, 5 maçta 2 gol atan takım şaibeli 7 gol atıyor. Ustelik R.Madrid gibi takıma attığın tertemiz 2 gol verilmiyor. Ohaa valla intihar etmeye kalkan olurdu heralde. Yalnız bu olayın üstüne gidilirse Fener'in kurtuluşu yok. Lyon'a es kaza ceza verirlerse o hırsla daha bi fena yapar Platini Feneri.

Platini, PSG taraftarı değil mi zaten? :D Bas cezayı Lyon'a, Fener'i de gör arada. Sen mutlu biz mutlu.

Ajax'ın ofsayt nedeniyle verilmeyen 2 golü

z8qg.jpg

Bunun altindan birseyler cikarsa o zaman avrupada nasil ligden düsürüliyormus görürüz ;)

erdemulus erdem ulus

1-1 biten ilk yarinin ardindan Gomis 5 dak. 3 gol atti. Ben gol tekrariını anlatirken Lyon, o arada 2 gol daha atti.

Hihi :) :) Vardir o macta birseyler.

Finirbihci yirini Lyonu Bank Asyaya düşürdük arkadaşlar hıyırlı günler soru almıyoruz.

arkadaslar maytap geciyoruz ama.. TURK/Musliman olunca 0 tolerans.. Gavur olunca... AVRUPALI OLUNCA.. hic bisey yok.. adamlar daha nekadar gozumuze sokacakti bilmiyorum ama.. bunun ustune bizde varmaliyiz.. Fenerbahceyi sevmesemde.. bu TURKLEREDE yapilmis bisey olarak gorelim diyorum.. cunku ciddi anlamda turk takimlarini harcamaya calisiyorlardi ve halada yapiyorlar simdi.. milli takimi bile men etme konumuna getirdiler durumu.. o yuzden.. bakalim seyredelim.. LYON ve Zagrebi neyapacaklar..

dünya futbolune bile sırf zarar bu fenerbahçe hep fenerbahçe yüzünden oluyor bunlar. Ulan bütün Avrupa'ya kötü örnek oldunuz eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak diye bir şey varya aynen o oldu şimdi bütün takımların aklına şikeyi soktular.

arkadaslar maytap geciyoruz ama.. TURK/Musliman olunca 0 tolerans.. Gavur olunca... AVRUPALI OLUNCA.. hic bisey yok.. adamlar daha nekadar gozumuze sokacakti bilmiyorum ama.. bunun ustune bizde varmaliyiz.. Fenerbahceyi sevmesemde.. bu TURKLEREDE yapilmis bisey olarak gorelim diyorum.. cunku ciddi anlamda turk takimlarini harcamaya calisiyorlardi ve halada yapiyorlar simdi.. milli takimi bile men etme konumuna getirdiler durumu.. o yuzden.. bakalim seyredelim.. LYON ve Zagrebi neyapacaklar..

Inanmiyorum buna. Trabzon'u almazlardi o zaman. Yani Platini Lyon icin birseyler yapmaya calisabilir fakat Turk takimlarina karsi tepkili olduklarina falan inanmiyorum. Isteseler kimseyi almazlardi fakat Trabzon gitti CL'ye. Juventus falan Yunanistan gene aynisini yaptilar.

Bence bu sekilde hareket etmeleri federasyonunun eger kendileri harekete gecmezlerse birsey yapmayacaklarina dair dusunceleri olsa gerek. Ve sonucta halen federasyon harekete gecemiyor. Yani UEFA falan diyoruz da o olmasa Fener $ike kesinlesse bile dusmeyebilirdi. UEFA konuya el atti ve dogrusunu yapti. Zaten problem olsa direk Trabzon falan engellerlerdi. Ki Besiktas onlar hakkinda da birsey demediler fakat Fener kesin gibi ve federasyon harekete gecmiyor.

Fener'in yalanlari yok bizi bitiriyorlar yok Turk futbolu bitiyor. Iki noktaya getirmeye calisiyorlar. Bir hukumet cemaatci o yuzden bunlar oluyor hep arka planda bu var bir digeri de UEFA Turklerden nefret ediyor bizi kimse sevmez kismi. Zaten hep iki yerden gelmeye calisiyorlar cunku bunlarin disinda tutunacaklari hicbir sey yok. Bilerek de oraya cekmeye calisiyorlar tartismayi. Cunku hukuken haksiz olduklarini kendileri de cok iyi biliyor.

Şimdi Lyon maçını izledim. Cidden büyük fiyasko, Zagreb defans bile yapmamış hiçbir golde.

ne alaka yahu hemen milliyetçilik yapmayın Trabzonspor alınmazdı, Beşiktaş da men edilirdi eğer Türklere garezi olsa adamların. Juventus'a bile aynı muamele yapıldı zamanında

Üst Alt