Avrupa Konferans Ligi'nde Diğer Maçlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Konferans Ligi'nde Diğer Maçlar

Evet ilk sezonu olan bir organizasyona yine ekip yollayamayarak geleneğimizi yerine getirdik.

Peşinen söylemek isterimki Mourinho manyağı bu kupayı ilk kazanan TD olmak için ektra önem verir bu sene bu kupaya.

Pek olası değilmişLig için iyi ama o kadar bence.
Reis dünkü oyunla ilgili yorumunu bir yerlerde yazmışsındır muhtemelen ama dün akşam pek okuyamadım forumu.

Dün oynanan futbolu çok beğendim. Bol pozisyona girmek dışında oyunumuzu kabul ettirmek, mağlupken bile en az 2 atıp maçı çevireceğiz mesajı vermek, beklerin sürekli oyuna katılması vs güzeldi ki daha bir çok şey yazılabilir. Feg bile top oynadı dün.Ama beni en çok sevindiren topu çevirme hızıydı. Açıkçası uyuz uyuz top çevirmeden ileri ve hızlı oynamaya çalışmak baya umutlandırdı. Berkan ve Taylan’ın inanılmaz pasları vardı, 2-1’den sonra Berkan bizim alanda bir top aldı yüzünü dönüp sol ayağıyls Feg’e bir pas attı misal o sırada 5 tane falan Randerslıyı tek pasla ekarte ettik, devamı tehlikeli atak oldu ama gol olmadı. Altı üstü bir pas denmesin buna, normalde öndeyiz diye o sırada orta saha oyuncumuz topu ya stopere ya Muslera’ya dönerdi.

Sence nasıldık?

Reis dünkü oyunla ilgili yorumunu bir yerlerde yazmışsındır muhtemelen ama dün akşam pek okuyamadım forumu.

Dün oynanan futbolu çok beğendim. Bol pozisyona girmek dışında oyunumuzu kabul ettirmek, mağlupken bile en az 2 atıp maçı çevireceğiz mesajı vermek, beklerin sürekli oyuna katılması vs güzeldi ki daha bir çok şey yazılabilir. Feg bile top oynadı dün.Ama beni en çok sevindiren topu çevirme hızıydı. Açıkçası uyuz uyuz top çevirmeden ileri ve hızlı oynamaya çalışmak baya umutlandırdı. Berkan ve Taylan’ın inanılmaz pasları vardı, 2-1’den sonra Berkan bizim alanda bir top aldı yüzünü dönüp sol ayağıyls Feg’e bir pas attı misal o sırada 5 tane falan Randerslıyı tek pasla ekarte ettik, devamı tehlikeli atak oldu ama gol olmadı. Altı üstü bir pas denmesin buna, normalde öndeyiz diye o sırada orta saha oyuncumuz topu ya stopere ya Muslera’ya dönerdi.

Sence nasıldık?
Zaten o pasları atamadığımız için top çıkarma problemi oluyordu; rakip önde basarak bizi durdurabileceğini düşündü ama presi kolay kırdık, bunun temel sebebi de bence hemen herkesin hareketli olmasıydı.

Feg tempo konusunda geri kalsa da 3-4tane %100lük pozisyona soktu defans arkası koşu atanlara verdiği paslarla.

Yine de eksik çok, Gedson, Cica, Morutan, Nelson, Marcao ve Halil bu takıma eklenirse 6 yeni oyuncu demek olacak, merak ediyorum ben de ama dünkü oyunun top çalma ve dönenleri toplama anlamında devam etmesini istiyorsak Gedson'u almalıyız çünkü her maç bu çıkışları yapamayız muhtemelen.

Üst Alt