Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç S

Yanlız İlker Yasin le Erman maçı katletti

İlker Yasin zaten ruhsuz gönül Emre Tilevi aradı :asd:

Erman zaten tam bir bomba maç oynanıyor beyefendiler yok Porto maçı bilmem ne sohbet yapıyor

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç S

Haftaya 3-0 öne geçeriz 3-3 yapıp elerler bizi :)

Real Madrid'li ve Barça'lı taraftarlarla konuştum maçtan sonra, onlar da bizim kadar istiyorlar Galatasaray'ın atletico'yu geçmesini. Merak etmeyin İstanbul'da işi bitiririz dedim.. :D

Real Madrid'li ve Barça'lı taraftarlarla konuştum maçtan sonra, onlar da bizim kadar istiyorlar Galatasaray'ın atletico'yu geçmesini. Merak etmeyin İstanbul'da işi bitiririz dedim.. :D

Katalan bayrağı açmış bizimkiler görmüşler mi :p :D

Katalan olayını anlamıyorum.

Bu da bizim türk-kürt gibi bir olay mı ?

kewell ve baroş çalışmalara başlamış. 8jk maçında oynamazlar da madrid'e inşallah...

Barça ibrahimoviç'i,Real de benzemayı versin hertürlü. :D

Gİovanni dün yine pek birşey ortaya koyamadı ama ben hala o adamın arkasındayım hala önemli işler yapacağına inanıyorum arkasındayım Gio'nun.

"Cehennemde acı çekmek!"

İspanyol gazeteleri UEFA Avrupa Ligi'nde Atletico Madrid ile Galatasaray'ın 1-1 berabere kalmasını ilginç ifadelerle değerlendirdi...

19 Şubat 2010 , 10:53

Yorumlar (21)Arkadaşına GönderPaylaş7

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR■Galatasaray

UEFA Avrupa Ligi'nde Atletico Madrid ile Galatasaray'ın 1-1 berabere kalmasını değerlendiren İspanyol gazeteleri, ''İyi Atletico, kötü sonuç'' ifadesini kullandı.

Atletico Madrid'in Galatasaray karşısında iyi bir futbol sergilediği ve üstün oynayan taraf olduğu savunulurken, De Gea'nın yerine oyuna giren kaleci Asenjo'nun geç çıkışıyla ''Galatasaray'a beraberliği hediye ettiği'' yazıldı.

Asenjo'nun çok sinirli bir şekilde sahaya girdiğini yazan İspanyol gazeteleri ''Asenjo kendi mezarını kazdı'', ''Asenjo'nun siniri Atletico'yu cezalandırdı'' başlıklarını attı.

Bu arada Galatasaray'ın en iyilerini kaleci Leo Franco ve golün sahibi Keita olarak gösteren İspanyol basını, önemli kurtarışlar yapan Galatasaray'ın kalecisi için ''Leo Franco'nun tatlı intikamı'' yorumunu yaptı.

Leo Franco'yu sahanın en iyisi olarak seçen AS gazetesi, ''Leo, olağanüstü güzel bir dönüş yaptı ve gece boyunca Galatasaray'ı korudu'' ifadesini kullandı.

İstanbul'da oynanacak rövanş maçı için ''gol atmak şart oldu'' ifadesini kullanan İspanyol gazeteleri, Ali Sami Yen Stadı'nın ortamına atıfta bulunarak, ''Eğer Atletico bu turnuvada yoluna devam etmek istiyorsa, en zorunu yapmak ve cehennemde acı çekmek zorunda'' diye yazdı.

Öte yandan maç sonrası yapılan açıklamalarda Atleticolu futbolculardan Reyes, ''Sonuç, bizi çok zorlaştırdı. Şimdi İstanbul'a gidip kalan 90 dakikada ne yapıp edip kazanmalıyız'', Ujfalusi, ''Türkler, çok ateşliler ve İstanbul'da sert bir karşılaşma olacak. Ama kazanmak istiyoruz. Amacımız İstanbul'a gidip turu geçmek, 2-2'de bize yarar. Avrupa Ligi'ni bir kenara atamayız çünkü çok iyi bir turnuva'', Salvio, ''Rövanş maçı her iki takım için de çok zor olacak, 90 dakikada çok şeyler olabilir. Cehennem olur mu olmaz mı bilmem ama iyi bir maç çıkartıp turu geçmek istiyoruz'' dediler.

''Eğer Atletico bu turnuvada yoluna devam etmek istiyorsa, en zorunu yapmak ve cehennemde acı çekmek zorunda'' bu kısım cok hosuma gitti :D.

olumsuz konuşupta adamı uyuz etmeyin okadar sakatla madridde kök söktürdük adamlara.

Katalunya bayrağının renkleri sarı-kırmızıdır. İki kenarı kırmızı ortası sarıdır. O sebeble ekstra bir hazırlığa gerek olduğunu sanmıyorum zaten bütün tribün Katalunya gibi olacak.

Ayrıca bu provake işini yapanlar orada yaşayan teröristlerdir. İspanyollar bu işten çekmiş bir millet olarak buna pirim vermezler diye düşünüyorum. Bir de şu var; tüm dünya mevzu Türk olduğu vakit daha "adil" olmuştur. Yani biz onlara karşılık verelim dersek olan bize olur, dert anlatacak yer bulamayız kaldıki geçmişte örnekleri var açıp bakın.

Sonuç olarak biz onları, Maldini'nin "hiçkimse beni burada 20.000 kişinin olduğuna inandıramaz" vecizesinde tabir ettiği "The Hell" ortamıyla karşılarsak zaten en büyük dersi vermiş oluruz. Şöyle dizlerini bir titretelim sağır edici bir desibelle derhal adam olurlar o vakit.

Arkadaşlar fark ettinizmi bilmiyorum ama dün

Leo

Ugur-Neill-Servet-Hakan

M.Topal-Elano

M.Sarp

Keita-Arda-Caner(Gio)

Şeklinde çıktık.

M.Sarp orta ikilinin önüne oynadı ama 10 numara tarzı degil,defans yaparken Rijkaard ondan önce basmasını istemiş ki bence çok mantıklı Elano'ya göre daha tempolu oldugu için 90 dakika boyunca bunu yapabilir ayrıca hucumlarda da sürekli forvete süpriz koşular yapmasını istemiş ki bana göre forvetsiz bir takımda bu da mantıklı çünki uzun boylu ve güçlü biri karambol yaratabilir yada defansı hataya zorlayabilir diye düşündü

Kısacası Rijkaard bu maça çok çok iyi hazırlanmış,A.Madrid'in kontra atak da ne kadar etkili oldugunu bildigi için defans hattını çok ileri çıkarmadı ve A.Madrid'i kitledi.

Ayrıca Flores'in maç esnasında takımına nasıl taktik verdigini gördünüzmü ? El işaretleri ile uzun top atıp baskı yapın diyordu sürekli.

Arkadaşlar fark ettinizmi bilmiyorum ama dün

Leo

Ugur-Neill-Servet-Hakan

M.Topal-Elano

M.Sarp

Keita-Arda-Caner(Gio)

Şeklinde çıktık.

M.Sarp orta ikilinin önüne oynadı ama 10 numara tarzı degil,defans yaparken Rijkaard ondan önce basmasını istemiş ki bence çok mantıklı Elano'ya göre daha tempolu oldugu için 90 dakika boyunca bunu yapabilir ayrıca hucumlarda da sürekli forvete süpriz koşular yapmasını istemiş ki bana göre forvetsiz bir takımda bu da mantıklı çünki uzun boylu ve güçlü biri karambol yaratabilir yada defansı hataya zorlayabilir diye düşündü

Kısacası Rijkaard bu maça çok çok iyi hazırlanmış,A.Madrid'in kontra atak da ne kadar etkili oldugunu bildigi için defans hattını çok ileri çıkarmadı ve A.Madrid'i kitledi.

Ayrıca Flores'in maç esnasında takımına nasıl taktik verdigini gördünüzmü ? El işaretleri ile uzun top atıp baskı yapın diyordu sürekli.

Rijkaard dahi bir hoca diye boşa demiyoruz...

Euroleauge'den izleyeceğime arap spikerden izledim acccayip deşarj oldum ya muhteşem keşke sizde izleseydiniz ordan :D Özeti izledim o neydi yahu ruhsuz ruhsuz anlatıyor bazı pozisyonları sonradan anlatıyor falanda filanda.

Ruhsuz anlatsa iyi.Adam gördüğünü yanlış sölüyo.Sanki maça gitmişler yaka mıkrofonları var;kendi aralardında sohbet eden iki adam...Ayıp yaaa:eek:mg:

Mac daha bitmedi arkadaslar. Yere saglam basalim.

Hacı biz taraftarız bırakta sevinelim yere saglam basması gereken futbolcular.Taraftar herzman destekler,her durumda;Dun maçı kazansaydık bile samıyende daha ateşli taraftarın olucagından kuskum yok.Bu taraftar neleri gordu heryeri inletti sen rahat ol...:2_thumbs_up_-_anima

öncelikle teknik adamımız Frank ı akıl dolu taktikle sahaya sürdüğü ilk 11 nedeniyle kutlamamız gerekiyor,özlenilen frank perfomansını dün akşam bize gösterdi kendisi.

Takım elinden gelen herşeyi yaptı özellikle Leo,Elano,Sarp,Arda ve Keita..

Maçtan önce dediğim gibi hayalci bir oyunla başlamadık bu da bu skoru almamızda çok etkili oldu ayakları yeren basan ,savaşan,boş alan bırakmayan bir takım havasındaydık.

diğer bazı arkadaşların dediği gibi a.madrid e orda 3 atmak sadece komediden ibaretti zaten bu kadromuzla ve açıkcası şans da biraz bizim yanımzdaydı.

gelecek maç aynı oyu sistemiyle oynadığımız takiderde geride boş alan bırakmayarak turu geçeceğimize inanıyorum.

Maçta beğenmediğim noktalar..

1: başta hakem,hakem resmen haçlı mantelitisyle maça çıkmış 12. a.madrid oyuncusu gibiydi ,ilk golde dahali olmak üzere tüm foullerde a.madrid tarafının tuttuğu çok aşikardı

bence maçın en kötü adamıydı.

2: maçın yorumcusu ilker yasin: bir kanalın yönetim kurulu üyesi hiç mi halkın nabzını tutmaz yahu,bu adamın futbol anlatış tarzını öle çok beğenmemeyenler va ki kendisinin artık komedi videoları çıkmakta

nedne bize bu çmaç spikeri verilir anlamış değilim,futbolcu isimlerini dahai zor hatırlıyor arık kendisi

3:her zaman söyeldiğim gibi uğur uçar bu takımn sağ beki değilve bu takımda oynayacak kapasitesi yok.

mehmet topal,ilk geldiği yıllarda oynadığı futboldan eser yok bir çokuluslar arası maça çıkmasıan rağmen dün akşam top auayağında tutatması çok ayrı vakka

servet çetin: çok yürekli oynamsına karşın o da profosyonellikten çok uzak hele ki milli tkın stopreinde oynayan bir adam maç içinde bu kadar karşı rakipten korkmaz ve heyecana kapılmaz

lucas neille biraz baksın ve ibret alsın .

dos santos: ilk geldiği günden beri balon diyorum ve yine balon.

Üst Alt